Treść opublikowana przez Dziurra
-
Radio Android
Tylko ze ja mam dodatkowy wzmacniacz z tuba Jbl A nie chodzi mi o ori wzmacniacz
-
Radio Android
Czyli chincze wpinam w w przejściówka od radia A wzbudzenie do czerwonej kostki ? Dobrze rozumiem? Masz może schemat tej kostki?
-
Radio Android
-
Radio Android
No dobra co zrobić z kablem od chincze i wyburzenia wzmacniacz ? Gdzie to podłączyć ?
-
Radio Android
Ok tylko będę musiał poszukać samego modułu bez tego całego zestawu. A jak to podłączyć?
-
Radio Android
Radio było concert 2 A system zwykłe bez bose
- Drążek kierowniczy
-
Radio Android
Witam, po montażu radia z androidem (wzór RNS-E) nie grają mi głośniki z tyłu i subwoofer. Może ktoś podpowiedzieć jak to ogarnąć ? Jaki konwektor kupić jak to podłączyć ?
-
Wymiana maglowicy i połośki
Nikt nie pomoże ?
-
BiLed Koito
Witam, niedawno zmieniałem mojego xenona na BiLeda Koito i teraz na fisie wyskakuje komunikat spalonej żarówki do świateł drogowych. Jak to ogarnąć ? Jakiś opornik w miejsce tej żarówki ? Pomożecie ?
-
Wymiana maglowicy i połośki
Tak jak w tytule przymierzam się do wymiany tych dwóch części i mam dwa pytania. 1. Półoske mam prawa do wymiany. Wymieniać od razu dwie czy jedna i jaką polecacie ? 2. Maglownice zregenerować swoją czy kupić nówkę( jak tak to jaka ) magiel - 8E1 422 054 A lub E półoś - 8E0 407 272 S lub 8E0 407 452 GX
-
Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7
WAUZZZ8E73A320266 A mogłbyś mi jeszcze sprawdzić prawy przegub wewnętrzny/półoś ? Bo mam do wymiany i nie wiem jakiego szukać.
-
Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7
Witam @Dev mam prośbę tą samą co kolega wyżej. Dasz rade po nr VIN sprawdzić jaki magiel muszę szukać ? Wiem tylko tyle że mam ten standardowy z B6 czyli 1N1. Tylko teraz nie wiem jakich nr maglownicy szukac.
-
Regeneracja klimatronik
Witam, mam pytanie czy pójdzie ładnie zregenerować ten panel od klimatyzacji czy raczej pozostaną te rysy i zadrapania ? Macie jakąś sprawdzoną firmę bądź znajomego ?
-
Zmiana radia Concert 2 na chińskie Rnse
Witam, tak jak w tytule przymierzam się do wymiany radia na chińskie Rnse. I mam pytanie jak to wszystko podłączyć żeby działało. W zastawie z radiem mam pełno przejściówek . Załączam zdjęcia jak to wszystko wygląda i czekam na pomoc.
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Mam takie pytanie bo podzwoniłem/popisałem i słyszałem że to jest kostka od poduszki bocznej i teraz sam już nie wiem. Po za tym nie mogę nigdzie znaleźć takiej kostki. Nie bardzo rozumiem po co mi ta kostka muszę ją podmienić z tą z poduszki ? Czy po co ona ? A taka kostka nie podejdzie ?
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
A ma ktoś może taką kostkę na sprzedaż?
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Czyli tak ; wymieniam moduł, taśma, kostkę następnie kierownice kodowanie i będzie wszytko si ?
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Ok, rozumiem, a wiesz może czy jest możliwość sprawdzenia jaki mam moduł bez demonażu ? Ale nie bardzo rozumiem jaka kostka dokładnie. allegro.pl ALLEGRO.PL O coś takiego chodzi ? Jeżeli nie mogłbyś podlinkować albo chociaz zdj poglądowe jak to wygląda ?
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Czyli potrzebuję moduł kierownicy od co najmniej B7 z końcówką Q ? Do tego taśme z B7 ?
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Ale nie mowa tam o kierownicy z A5
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość. A więc tak powie mi ktoś co mi jest potrzebne do zmiany mojej kierownicy bez multifunkcji na taką z A5 i czy jest to wgl możliwie. Dodam jeszcze że mam tempomat. Pozdrawiam!!!!