Treść opublikowana przez Dziurra
-
Zapalnik Air Bag kierowcy
Myślisz że coś się zepsuło? Przez cały czas wszystko było dobrze?
-
Nie działa centralny zamek
Próbowałem PROCEDURA :: Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon Nie pomogło. Przez vcds zostało tylko próbować?
-
Nie działa centralny zamek
Czyli muszę wykonać tą PROCEDURA :: Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon A jak nie zadziała to kodowac?
-
Zapalnik Air Bag kierowcy
Tak od razu
-
Zapalnik Air Bag kierowcy
Witam, z pół roku temu wymieniłem kierowcę i wszytko było ok. Ale tydzień temu musiałem znów rozebrać kierowcę po ponownym złożeniu wyskoczył mi air bag. Podłączyłem kompa i wyskoczył błąd zapalnik Air Bag kierowcy. Wie ktoś o co może chodzić?
-
Nie działa centralny zamek
Witam nie działa mi centralny zamek w aucie. Tydzień temu postanowiłem wymienić baterie w pilocie bo raz mi otwierał a raz nie. Wymieniłem na nową baterię co miałem w domu . Najpierw otwierało się normalnie parę dni po czym zero reakcji. Postanowiłem kupić jeszcze raz nowe barierę, wymieniłem i dalej nie działa. O co może chodzić?
-
Nie działa tylna wycieraczka
Sugerujesz że gdzieś przy silniczku może być nieszczelność? Sytuacja może się niedługo powtórzyć czy raczej zbieg okoliczności?
-
Nie działa tylna wycieraczka
Podłączyłem i brak błędów . Od czego zacząć? Czy dochodzi prąd do silniczka?
-
Nie działa tylna wycieraczka
No ok silniczek do wymiany Ale czemu płyn nie leci?
-
Nie działa tylna wycieraczka
A wiesz może który bezpiecznik?
-
Nie działa tylna wycieraczka
Witam od jakiegoś czasu nie działa tylna wycieraczka. Nic nie słychać silniczka nawet płyn nie leci. Od czego się zabrać? Co najpierw sprawdzić?
-
Wycieraczki stoją pionowo .
Witam mam taki problem że podczas jazdy wycieraczki zatrzymały się w pozycji pionowej i teraz cały czas tam się zatrzymują. Coś musiało się przestawić gdzieś. Miał ktoś podobny problem ? Jak to rozebrać żeby do tego dojść?
-
Radio Android
Witam ponownie, zakupiłem modem Huawei E160e z Orange. Tylko mam problem z tym żeby sobie udostępnić Internet. Jak włożyłem kartę sim to coś tam świeci ale nic się nie dzieje. Pomocy
-
Radio Android
Mógłbyś podlink podlinkoeac co masz na myśli?
-
Radio Android
https://pl.aliexpress.com/item/1005001644254743.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.118c5c0fFFzwLV
-
Radio Android
Witam, mam radio Android na wzór Rns-e i zakupiłem do niej kartę SIM żeby był cały czas internet ? I teraz moje pytanie gdzie ją wsadzić i w jakiej wielkości musi być ? I czy wgl pójdzie ją tam wsadzić ?
-
Geometria kół
Witam, ostatnio zmieniłem kierownice na multifunkcyjna tylko że źle ustawiłem na wieloklinie i tu moje pytanie czy pójdzie ustawić zbieżność bez problemu ?
-
Kodowanie Vcds
Witam, zmieniłem moje xenon na bileda i teraz mi świeci się błąd przepalonej żarówki. I czy da radę zrobić to żeby się nie świeci ten błąd przez vcds?
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Ok cenna instrukcja ?A późnej jak to włożyć w nową kostkę i pozycja pinów w nowej ma jakieś znaczenie ?
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Miałem tą kostkę rozłożona i piny nie chciały wyjść nie wiem o co chodzi
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
-
Zmiana kierownicy z B6 na A5
Witam, niedawno się za to wziąłem ale spotkał nie pewien problem. Odkręciłem Airbag zsemontowalem wszystkie manetki i została ostatnia wtyczka do wymiany i nie mogłem wyciągnąć pinów. Wiesz jak wyciągnąć piny ze startej wtyczki i włożyć do nowej?
-
Wymiana kierownicy
Witam szukam kogoś kto zmieni mi kierownice na multifunkcje. Najlepiej kogoś w okilicy Sulechów Lubuskie, Zielona Góra. Ewentualnie okolice Wolsztyna
-
Radio Android
Wie ktoś która przejsciówke wziąść i jak podłączyć kamerkę cofania ? W kamerce mam dwa kabelki. Jeden plus i minus , a drugi to od sygnału/obrazu. I jak to podpiąć .
-
Kamerka cofania
Jak wezmę miernik i jedna końcówkę przełoże przełoże do masy a druga do brązowo czarnego kabelka od wtyczki klamki to otwiera się zamek. O co może chodzić ?