Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


Dziurra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam radio Android na wzór Rns-e i zakupiłem do niej kartę SIM żeby był cały czas internet ? I teraz moje pytanie gdzie ją wsadzić i w jakiej wielkości musi być ? I czy wgl pójdzie ją tam wsadzić ?
image.png.5124739ea0e9a288eaf9e98bfe397cb1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie akurat nic tu nie wnosi, bo ani producent ani model radia na nim nie widnieje. Nikt tu na forum nie zajmuje się wróżeniem aby na to pytanie odpowiedzieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Muskel1 napisał:

To zdjęcie akurat nic tu nie wnosi, bo ani producent ani model radia na nim nie widnieje. Nikt tu na forum nie zajmuje się wróżeniem aby na to pytanie odpowiedzieć. 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001644254743.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.118c5c0fFFzwLV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokupić moduł 3G & 4G. Jest oocjonalny i nie ma go w zestawie. Wszystko pisze w opisie aukcji.

 

20211128_144348.jpg

20211128_144358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kub sobie dongla na usb jak wyżej. Jest tego dużo na allegro ściągniętego z UK. Wtedy tylko wkładasz kartę i konfigurujesz urządzenie, żeby robiło Ci samochodowe wifi a radio podpinasz do tej sieci z routera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 3r4 napisał:

kub sobie dongla na usb jak wyżej. Jest tego dużo na allegro ściągniętego z UK. Wtedy tylko wkładasz kartę i konfigurujesz urządzenie, żeby robiło Ci samochodowe wifi a radio podpinasz do tej sieci z routera

 Mógłbyś podlink podlinkoeac co masz na myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,  zakupiłem modem Huawei E160e z Orange.  Tylko mam problem z tym żeby sobie udostępnić Internet.  Jak włożyłem kartę sim to coś tam świeci ale nic się nie dzieje.  Pomocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do chińczyka czy radio wspiera modem USB z opisu wcale nie wynika ze każde radio to ma i że jest to opcja, która może być w radiu ale nie musi upewnij się najpierw u chińczyka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...