Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziurra

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dziurra

  1. Dziurra odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6/B7
    Próbowałem i nic nawet po założeniu spowrotem starej klamki też się nie otwiera. Co to może być ?
  2. Dziurra odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6/B7
    Zrobiłem tak jak mówiłeś ale po zamontowaniu klamki do otwierania bagażnika(ta z kamerka ) nie da się otworzyć go. Jedynie z pilota . W czy może tkwić problem
  3. Dziurra odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6/B7
    A macie jakąś sprawdzoną kamerkę ? W miarę dobrej jakości ? Wiecie może jakie są wymiary ?
  4. Dziurra odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6/B7
    No tak tylko że to jest pod rnse a ja mam androida. I chciałbym wymienić ten jeden mały element(rączka do otwierania bagażnika) na ten z kamerka. Potrzebuje jakiś moduł do tego ? Jak wymienić ten element
  5. Dziurra opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, planuje zakupić kamerkę coś z tego typu jak z aukcji. Ma ktoś może taką ? Możecie coś polecić ? Będzie pasować do mojej B6 ? I przede wszystkim jak wymienić ten element na ten z kamerką ? Jak macie coś lepszego z tego typu to możecie podlinkować GreenYi 170 stopni 1080P AHD widok z tyłu samochodu kamera dla VW Passat Golf Polo Jetta Tiguan Touareg B6 B7 Audi A3 A4 A5 A6 S5|Vehicle Camera| - AliExpress PL.ALIEXPRESS.COM Smarter Shopping, Better Living! Aliexpress.com
  6. Dziurra odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6
    Ok dzięki za podpowiedź A z tym lakierowanie to lepiej przed montażem?
  7. Dziurra odpowiedział(a) na Dziurra temat w Audi A4 B6
    Czyli najlepiej kupić czujniki i przed montażem polakierować ? A jak odmierzyles miejsca czujników ?
  8. Dziurra opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witem, tak jak w temacie planuje dołożyć czujniki parkowania z tyłu. Planuje kupić coś do 200 zł co polecacie ? Mam srebrną audi i czy potem muszę lakierować zderzak czy mogę kupić w kolorze czujniki ale nie ori ?
  9. W zestawie w radiu miałem coś podobnego ale nie pasuje albo nw jak to podłączyć
  10. Tak to FAKRA.
  11. Jak narazie to wyjście antenowe z auta nie jest podpięte pod radio bo nie pasuje w wejście antenowe w radiu. I muszę kupić jakąś przejsciówke z wyjścia auta na radio.
  12. Wszystko już ogarnąłem tylko jeszcze ostatnie pytanie. Jaka przejsciówke ma antenę kupić ? Żeby grało radio?
  13. Chciałbym odnowić temat ponieważ mam ten sam problem ? Ktoś coś ?
  14. A da radę jakoś się w niego wpiąć czy trzeba ciąć i lutowac ?
  15. A ta czarna nie powinienem w złącze od radia ? Tam mam miejsce na 3 kostki dwie co wychodzą z tego adaptera i ta jedna czarna luźna. A co z kablem od wzbudzenia wzmacniacz?
  16. Dobra ale co z tego jeżeli wepnę wzbudzenie w czerwona kostkę jeżeli ona nigdzie nie jest podłączona ?
  17. Zakupiłem i podłączyłem i jeszcze dwa pytania 1. Pod jaki kabelek podłączyć wzbudzenie subofer ? Bo mam tylko 3 luźne. 2. Od czego jest czerwona kostka ? Nie pasuje mi kostka w adapter ale tylne głośniki grają. Ale niedługo będę się przymierzał do zmiany kiery na multifunkcje będzie śmigać bez podłączania jej?
  18. Dobra zamawiam i dam znac co i jak Dzieki mordeczko i sorki za wprowadzenie w blad
  19. a ten bedzie git ? allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
  20. 1. Myślisz że będzie git ten adapter ? 2. Zrozumiałem ale teraz w które chincze mam wpiąć moje dwa ? 3. Generalnie to mam cztery kostki w aucie ( czarny, brązowy, czarny i czerwony). Aktualnie mam podłączone wszystko tak jak napisałeś tylko bez adapteru i nie gra wgl tył. Jak zastosuje ten adapter to wszytko bedzie grało ? allegro.pl ALLEGRO.PL
  21. Tak, wzmacniacz ma plus i minus. Do tego wzbudzenia dociągnięte do radia. No tuba jbl podłączona kabelkiem do wzmacniacza i z niego chincze do radia .
  22. Był podłączony ale na sztukę poprzez taką przejściówka że zamiast tylnych głośników i ori sub grała sama tuba Jbl. Ale to było tylko na 2 tygodnie bo później wymieniłem radio i myślałem że uda mi się to jakoś podłączyć wszystko do tego radia .
  23. Sorki, jesteś w stanie mi pomóc ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.