Lucyna91

Reputacja

1. Lucyna91

Buczenie w kole

No właśnie taki.mialam plan zanim.pojde w następne koszta z wymianą łożysk w kole . Dzięki bardzo dam znać czy to było właśnie to
  2. Lucyna91

Buczenie w kole

Cześć ostatnio pisałam tutaj . Mam problem buczy mi w aucie ciężko jest to opisać myślałam.ze lozysko byłam u dwóch mechaników stwierdzili ze nic nie słychać na lozysko więc powiedzieli o skrzyni biegow bo miałam bardzo.malo oleju wymieniłam skrzynie na inną ale problem nie znikł co to może byc na stacji kontroli pojazdów powiedzieli ze jest wszystko wporzadku ze nic tam nie widzą ale jak.jade to słychać tak.chodzby od kol im.szybciej jadę tym szybciej buczy jak.zwalniam mniej . Buczy nawet jak na luz daje.
  3. Mam skrzynie biegów do wymiany czym mam się kierować czy patrzeć na kod silnika w moim przypadku jest to ARG I skrzyni biegow DWA . Czy tylko wystarczy patrzeć na kod skrzyni biegow . I z góry bardzo dziękuję za podpowiedzi w tym temacie .
  4. Proszę o pomoc od niedawna borykam się z problemem buczenia w aucie początkowo wszyscy zakładali ze to łożysko w kole jednak okazało się że to skrzynia biegów. Chcę kupić używana skrzynie ale sprawna , jestem z Chorzowa mile widziane oferty w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Pozdrawiam Lucyna
  5. Witam , jestem posiadaczką Audi a4 B5 Avant z Chorzowa. ?