-
Dynamiczna wymiana oleju
No nie bo się nie znam
-
Dynamiczna wymiana oleju
-
Dynamiczna wymiana oleju
Powiedział że wymieni. I że jeśli będzie trzeba to zrobi adaptacje skrzyni do silnika
-
Dynamiczna wymiana oleju
Powiedział że między 1000 a 1200 zależy ile oleju przepompuje
-
Dynamiczna wymiana oleju
Przy wymianie statycznej zleci cały olej i da się wlać nowy pod sam korek czyli 8 litrów? Czytałem że właśnie przy dynamicznej wchodzi full oleju a przy statycznej nawet cały nie zleci. Prawda to?
-
-
Dynamiczna wymiana oleju
Witam. Przymierzam się do wymiany oleju w skrzyni multitronic. Audi A4 B8 2016 rok przebieg 90 tyś km. Co powiecie na temat wymiany dynamicznej oleju w skrzyni? Lepiej dynamicznie czy statycznie? Koszt wymiany dynamicznie mechanik krzyknął około 1000 zł (filtr+olej+robota) Koszt wymiany statycznie nie wiem ale dużo taniej. Opłaca się robić wymianę dynamiczną? Macie jakieś za i przeciw? Jakieś doświadczenia?
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
Byłem dziś u mechanika który naprawia skrzynie automatyczne i zapewnił mnie że te skrzynie są już dużo lepsze od tych starych multitroniców i żeby się nie bać tej skrzyni. Trzeba tylko pamiętać o wymianie oleju na czas i nie powinno nic się z nią dziać. Troche mnie uspokoił
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
Właśnie nie mam. Nie robiłem żadnych screenów ogłoszenia. On prawdopodobnie wiedział jaka jest tam skrzynia ale mówił o tym w dziwny sposób. Mówił że "jest tu tiptronic bo tak mu rozkodowalo vin ale na 100% nie jest pewny bo nie wie jak to sprawdzić ". Byłem u radcy prawnego i mówił że z tym nie jest tak łatwo. Że nie ma czegoś takiego jak 14 dni na odstąpienie od umowy. I że mogę się sądzić ale muszę mieć twarde dowody że tak mówił albo pisał. Jaka to jest wada fizyczna? Chodzi Ci o to że mówił tak a jest inaczej?
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
No niestety nie znam się na tyle żebym mógł wszystko sprawdzić. Myślałem że będzie ok a dopiero po zakupie sprawdziłem oznaczenie silnika i skrzyni biegów
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Cześć. Co powiesz o silniku 2.0 tfsi 220km z usa rocznik 2015/2016? Oznaczenie silnika CAED Podpowiedz czy to dobry silnik czy nie. Robiłeś w nim wadę olejową?
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
Panowie łatwo wam mówić "nie histeryzuj, pojeździj i zobacz" ale to ja wyłożyłem na ten samochód 67 tyś. I teraz mam obawy czy dobrze zrobiłem. Zostałem trochę oszukany z tą skrzynią i mam myśli żeby zwrócić ten samochód. Bo przemyślałem że z napędem na przód i gorszą skrzynią multitronic ten samochód nie jest tyle wart. A zapłaciłem tyle bo myślałem że jest skrzynia tiptronic
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
No właśnie trochę panikuje bo wydałem sporo kasy na ten samochód. Jest dobrze wyposażony. Nie chcę umoczyć na tym że silnik będzie do remontu. No i druga sprawa że skrzynia okazała się multitronic a miał być tiptronic
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
No właśnie mówią że są poprawione i to mnie trochę uspokaja ale na innej grupie znalazłem jeszcze coś takiego. Rzuć okiem jeśli możesz. U mnie właśnie jest oznaczenie CAED i jeden fazator i chyba metalowa miska
-
Wymiana oleju w skrzyni Tiptronic w Audi A4 B8 z USA
I jak tam? Obejrzałeś zdjęcia? W miarę to wygląda według ciebie? Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie odnośnie silnika w tej audi. Jest tu 2.0 tfsi z oznaczeniem CAED. Masz dostęp do jakichś informacji czy to jest silnik poprawiony czy może ma jeszcze wadę olejową? Byłem pewny że jest dobry bo auto jest z 2015 roku ale teraz to już sam nie wiem
-
2.0TSI CAEB, CPMB
Możesz powiedzieć coś więcej? Bo trochę poczytałem i obawiam się tego silnika
APERO
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta