Treść opublikowana przez Kxd353
-
Duże ciśnienie w układzie chłodniczym Audi A4 B7 1.8T BFB
Nie byłoby jakiś innych oznak pękniętego bloku ?
-
Duże ciśnienie w układzie chłodniczym Audi A4 B7 1.8T BFB
Pacjent a4 b7 1.8t bfb quattro Robi się duże ciśnienie w układzie chłodniczym i wywala płyn odpływem w zbiorniczku rzeczy które zostały już zrobione Nowa uszczelka głowicy Nowa głowica odrazu z ADR wleciala Nowy termostat Nowy króciec z tylu głowicy 2 czujniki 2 i 4 pinowy Nawiewy gorące działają na postoju jak i w trakcie jazdy auto się nie grzeję. Problem nadal jest a mi skończyły się pomysły
-
Analiza pracy silnika 1.9 TDI AFN w Audi A4 B5
Dev możesz napisać priv ?
-
Przelot, a głośność układu wydechowego w A4 B7 1.8T
Cześć czy ktoś mi powie czy jak zrobie przelot w 1.8t na 1 tlumik to bedzie głośniej niz bedzie sie rozchodziło na 2 wydechy ?
-
Półoś a4 b7 1.8t quattro
Witam mam do wymiany przegub wewnętrzny w swojej b7 tylko jest pewien problem bo nigdzie nie sa dostępne przeguby wewnetrzne na 24 zęby juz czytałem chyba wszystko na forum i ktoś dopasował z b8 quattro a ja chciałbym zmienić całe półoś które maja wewnętrzne na 34 zęby i czy z każdego rodzaju silnika b7 będą pasować półosie do 1.8t quattro ?
-
Półoś a4 b7 1.8t quattro
Witam mam do wymiany przegub wewnętrzny w swojej b7 tylko jest pewien problem bo nigdzie nie sa dostępne przeguby wewnetrzne na 24 zęby juz czytałem chyba wszystko na forum i ktoś dopasował z b8 quattro a ja chciałbym zmienić całe półoś które maja wewnętrzne na 34 zęby i czy z każdego rodzaju silnika b7 będą pasować półosie do 1.8t quattro ?
-
Problem z chiptuning
Tuner to d*pa a nie tuner
-
Problem z chiptuning
Zostawił mi serie jest wszystko ok . Tuner to byl jakas pomyłka a nie tuner
-
Problem z chiptuning
Nie mam vcds
-
Problem z chiptuning
Witam moze miał ktoś podobny problem bylem jakis czas temu zrobic chipa w mojej b7 1.8t quattro tuner po zmianie mapy stwierdzil ze nie da sie nic zrobić bo po zwiekszeniu wtrysku czy zmianie konta wtrysku teraz juz nie pamietam stwierdził ze jest wypadanie zapłonu a na seri wszystko gra nic sie nie dzieje. Zrobil bym logi dynamiczne ale mam dość daleko do hamowni na 4 koła i moj czas pracy nie pozwala mi zeby sie tam wybrać. Moze ktos mial taki problem ?