Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOMOB4B6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOMOB4B6

  1. TOMOB4B6 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Podępne się do tematu jak się ma sprawa odnośnie drl w b6 mam bixenon lusterko z czujnikiem włącznik z funkcją auto brak tylko włącznika drl jak do dołożę .Czy zadziała to jak w b7 że bedą dzienne? Był bym wdzięczny za pomoc
  2. Czyli niebieskie co zaznaczyłem to najprawdopodobniej masa do karoserii a to co na czerwono ciągnę na przód auta bo do gniazda przyczepy wszystkie podłączone czy dobrze rozumiem
  3. Witam planuje dołożyć hak do swojej b6 potrzebował bym schemat jak go podłączyć żeby nic nie uszkodzić i żeby wszystko dzialalo
  4. Dla czego nie można przelutowac ? Po drugie ciężko rozebrac te wtyczki ?
  5. Witam mam problem. Kupiłem dziś zwrotnice i był w nich już czujnik ABS, lecz nie zwróciłem uwagi, że mają różne wtyczki i nowy nie pasuje do wtyczki w aucie. Da się to przelutować bez wyjmowania czujnika?
  6. Jak byś kolego podał jakieś namiary na siebie np messenger co kolwiek mam zdjęcia błędów może to coś pomoże zrobiłem test potym jak przestała odpalać a tu nie mogę coś wrzucić tych zdjęć
  7. Tak vag epromem tylko nie pamiętam czy licznik przerzuciłem w adapter to jedna kwestia a druga nie chce przyjąć mi w k21 nowej ilości kluczy
  8. Alepowtorzyc całą procedurę na nowym czy na starym tylko czy logując pierw do ecu silnika czy pomijając ten krok czyli tak vcds login do licznika potem kanał 50 też pin z starego i potem klucze ? A dlaczego nowego nie przypisze
  9. Dodam że liczniki zamienne według tabelki 930R na 900M
  10. Robilem Jak założyciel postu zczytalem oba wyjelem stary włożyłem nowy logowanie nowym pinem potem starym I błąd potem tak jak kolega pierw do ecu potem reszta I też nic wróciłem do starego licznika i też nie odpala
  11. Pomocy dziś przekładałem zegary miałem oba piny przyjmowało normalnie ale na ostatnim etapie nie zaczytuje pinu nowych not ok ale nie wtym problem wróciłem do starych zegarów i auto nie odpala miga sprężynka odpala i gasnie wyskakują błędy że zablokowany imo co teraz
  12. To chyba wiecej cos sie z nim dzialo niż tylko ta jedna wartos ?
  13. Odkąd kupiłem borykam się z tym
  14. Witam borykam się z takim problemem a4b6 1.9 avf 2003 r licznik w większości dziala poprawnie w sensie wskaźniki działaj płynnie wyświetlacz również test zegarów za pomocą vag com też nie pokazuje usterek licznik pokazuje wszystkie parametry czyli spalanie chwilowe i średnie i pokrywa się z faktycznym zużyciem paliwa jedyny błąd i mankament to brak zasiegu na ile można przejechać na baku .Podmieniana była pompa w baku i wygląda to tak że nie ważną ilość paliwa w baku licznik pokazuje 2000km nieraz ta wartość na sekundę się zmienia ogólnie stoi na 2000 .odłączałem aku i bezpiecznik i wtedy wartość pokazuje okolo140 i rośnie aż osiągnie 2000km
  15. TOMOB4B6 odpowiedział(a) na TOMOB4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego a przekładając tylko licznik drugi bez jakiegokolwiek kodowania wymiany komputer poto żeby go podlaczyc tylko do wtyczek i przekręcając na zapłon czy możliwe jest żebym coś uszkodzil
  16. TOMOB4B6 odpowiedział(a) na TOMOB4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Można koledzy prostymi słowami(uceglenie nic mi nie mówi) czyli moj licznik zlom czyli jak przełożę kompa licznik i transpoder będzie to dzialac
  17. TOMOB4B6 odpowiedział(a) na TOMOB4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Pompę z baku z pływakiem też już przekładałem i odłączałem akumulator na dłuższy czas wtedy przez chwilę jest jakaś tam wartość zachwile zaś rośnie do 2000km
  18. TOMOB4B6 odpowiedział(a) na TOMOB4B6 temat w Audi A4 B6/B7
    Wskaźniki działają odpaliwa pokazuje prawidłowy stan zaś zasieg do przejechania wynosi 2000 nieraz zmieni na inną wartość dosłownie napare sekund nie ważne ile jest paliwa ani spalania nie pokazuje
  19. TOMOB4B6 odpowiedział(a) na TOMOB4B6 temat w Audi A4 B6/B7
  20. TOMOB4B6 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam zapytanie mam uszkodzony prawdopodobnie licznik mam 2szt a4b6 ten sam rocznik ten sam silnik wyposażenie też identyczne czy podmianka zjednej do drugiej licznika i kompa i stacyjki z pętla IMO wystarczy by uruchomic auto i żeby wszystko działało czy jeszcze coś trzeba przełożyć chciał bym wykluczyć badź potwierdzić w ten sposób uszkodzenie licznika
  21. Tak licznik tak silnik był tylko zmieniany
  22. Witam może pisze w złym miejscu proszę i wyrozumiałość mam właśnie problem z zasięgiem i spalanie w fis zasieg calyczas 2000km nie zależnie od ilości paliwa nieraz trochę się wącha po od 100 do 2000km spalanie nie wskazuje wogole czas i średnią prędkość działają wskaźnik paliwa również działa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.