Treść opublikowana przez egon2105
-
Punkty POI MMI Audi A4 B9
5. Personal POI and SpeedCams updates (found 5 PPOI updates): 2023-02 Worldwide (19.7 MB ↓) 2023-02 Australia (0.3 MB ↓) 2023-02 Europe (12.1 MB ↓) 2023-02 North America (2.3 MB ↓) 2023-02 Russia (7.4 MB ↓) Source: mibspeedcam telegram group. Contribute to speed camera database here. PPOI installation tutorial on YouTube here.
-
Schowki szuflady pod siedzenia w A4 B9
dzieki za info bede szukał dalej ja mam brazowa skóra i mam ciezko znaleść w tym kolorze
-
Schowki szuflady pod siedzenia w A4 B9
witam wszystkich a gdzie mozna dokupic te siatki na tył przednich foteli oprocz salonu
-
Ubywanie płynu chłodniczego
witam ja sie poddałem i zaprowadzilem auto do mechanika podobno jak mowil powdem wycieku był jakis krotki wezyk ktory byl pekniety przepuszczał płyn walczył z tym 3 godziny bo nie ma tam dojscia
-
Ubywanie płynu chłodniczego
oki dzieki za info jutro bede cos dzialac
-
Ubywanie płynu chłodniczego
wszystkie króćce które są widoczne od góry sprawdzałem kilka razy nic nie widać spaliny są oki woda zbiera sie na podłodze garażu
-
Ubywanie płynu chłodniczego
witam wszystkich tez mam problem od kilku dni ubywa mi plyn ze zbiorniczka dolałem juz chyba ze 3 litry po wjechaniu autem na kanal strwierdziłem ze płyn wypływa w okolicy skrzyni biegow s tronic spod oslon termicznych ktore sa zamocowane na karoseri nie moge nigdzie dostrzec przy silniku gdzie jest niesczelnosc ma ktos jakis pomysł gdzie szukac bo juz nie mam pomysłu co robic pomocy
-
Tryb awaryjny silnika ( 2.0 tdi 190 km)
witam mialem podobne komunikaty auto całkowicie odmówiło pracy po odstawieniu na lawecie do warsztatu mechanik sciagnał obudowe paska rozrzadu ktory był bardzo poszarpany mechanik stwierdził naderwanie paska i jego przeskoczenie co mogo spowodowac całkowicie pokrzywienie zaworów czekam na dalsze info bo ma duzo roboty i zacznie go rozbierac w przyszłym tygodniu auto miało 157 000 w chwili awari
-
Akcja serwisowa 23CY
witam czy wgranie przez serwis nowego updade moze miec wplyw na zywotnosc silnika i osiagi bo mi niestety serivs audi taki numer zrobil przy okazji naprawy ad blu
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
autko juz w garazu wszystko smiga nie wiem co naprawili bo na fakturze za co mam zapłacić tylko ogolnie napisali ze wymiana ad blu no i suma 1000 euro pozdrawiam
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
Dzieki Robert za podpowiedz ale juz zapóżno wlasnie odebrałem autko z serwisu nie wiem co tam zrobili bo czekam na pismo z serwisu no i fakture do zaplacenia bo dzisiaj nikt kompetentny nie miał dla mnie czasu
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
witam ponownie niestety dwoch mechanikow nie umiało sobie poradzić z moim audikiem i auto wyladowalo w serwisie audi w poniedzalek sie dowiem jaka to usterka i ile bedze kosztować
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
nie wiem co on ma za sprzet ale chyba jego komp tych bledow nie widzi niby jakis przenosny groby laptop ale nic konkretnego mu nie pokazujie aha i powiedzal ze jezeli nie bedze umial tego zrobic to bedze musial auto do serwisu boscha
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
dzieki panowie za pomoc mieliscie racje wymiana alternatora nic nie dala dalej pokazuje to samo swieci sie kontrolka silnika i komunikat ad blu jestem umowiony z nim na przyszly piatek bo tera ma tydzien urlopu nie wiem czy naprowadzac go na waszą diagnoze czy niech sam szuka przyczyny awari
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
witam auto jest na tzw gwarancji sprzedawcy i on jak gwarant to znaczy jego mechanik stwierdzil ze przyczyna palenia sie kontrolki silnika i komunikatu ad blu jest spowodowana skokami napiecia on to ma naprawic za darmo tz ja mam tylko procentowy udzial w kosztach czesc jezli wymieni mi alternator i to nie pomoze to bedzie dalej szukal
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
witam dzisiejsza wizyta u mechanika stawia na zbyt duze skoki napiecia i chyba wymiana alternaatora mi sie szykuje
-
Prawidłowe napięcie ładowania alternatora w Audi A4 B9
oki sory
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
w poniedzałek jade do innego mechanika zobaczymy co ten mi powie
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
oki jeszcze raz bardzo dziekuje za pomoc
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
oki dzieki bardzo za info jesli chodzi o ad blu to juz 3 razy mi sie pojawil komunikat i sam zniknał czy moze to byc problem z jakas kostaka bo to sie dzieje tylko jak jest wysoka temeratura na zewnatrz teraz tylko swieci mi non stop żółta kontrolka awari silnika
-
Prawidłowe napięcie ładowania alternatora w Audi A4 B9
WITAM MAM PROBLEM Z LADOWANIEM RAZ POKAZUJE 13,2 A RAZ 15,1 CZY WYMIENIC CALY ALTERNATOR CZY TYLKO REGOLATOR NAPIECIA NA WYJSCIU Z ALTERNATORA TEZ JEST 13,2 A POD OBCIAZENIEM 12,9
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
JA RACZEJ MYSLAŁEM O ALTERNATORZE ZE TAM MOZE BYC PROBLEM
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
witam nie mam w tej chwili dostepu do vcds ale mam takie opisy błedow cyt U140C00 STEROWNIK UKŁADU DOZOWANIA ŚRODKA REDUKUJACEGO NAPIECIE ZASILANIA ZA NISKIE ......P20BC00 STEROWANIE OGRZEWANIA 1ŚRODKA REDUKUJACEGO ZWARCIE Z POTECJAŁEM PLUS
-
jakie powinno byc napiecie ładowania
witam mam chyba problem z ładowaniem bo wskaznik pokazuje mi albo 13,2 albo 15,1 czy to jest normalne akumulator dobry bo obpala bez problemu ale co jakis czas oswieca mi sie ostrzerzenie ad blu z komunikatem ze za 1000 km nie bedze mozna go uruchomic od dwoch tygodni swieci mi sie kontrolka usterki silnika a z urzadzenia do zczytywania błedow wyskoczyły dwa u140c00 i P20BC00 mechanik u ktorego bylem nie wie co z tym zrobic powiedzal ze musi wysłac zapytanie do serwisu audi ale sie nie odezwal