-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
Trzeba wyciąć mając uchwyt. Miałam C5 exclusive z 2006, ale 1 nie miały iso ani dziir to tak chłopaki robili i wrzucali filmiki.
-
Montaż ISOFIX w tylnej kanapie Audi A4 B8
No nie ma, kupujesz na Allegro i montujesz, Ja tak kupiłam, zamontował mi mechanik i mam iso.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Byłabym mega wdzięczna
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Hej, mam problem. Byłam w szpitalu ponad tydzień i po powrocie ujrzałam zbite prawe lusterko. Kupię do wymiany samą szybkę? Orientujecie się jak to wygląda i gdzie szukać?
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Nie wiem dokładnie, bo robiłam inne też rozrząd i inne rzeczy i mój mechanik nie regeneruje w Elblągu, bo partaczą. Koło 1500 chyba się zakręciło. Ja mam swojego mechanika także pełne zaufanie. Teraz odstawiam pompkę paliwa wymieniać.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
No niestety problemów milion. Przechodziłam koronę, a auto było u mechanika i że przebieg się zbliża do 300 tys. to niestety turbina była do regenracji. Od razu wymieniłam k ompletny rozrząd, chłodnicę. No i mieszkam teraz w innej części miasta, nie ma tu parkingu tylko ściernisko z dziurami. Zawieszenie już do roboty będzie, pomimo starań. Jednak codziennie tu wjeżdżam i wyjeżdzam.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Tak, mega jestem. Zainstalowałam isofix, córka uwielbia w nim jeździć
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Nie planuję, tak jest okej.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Zobaczę, bo już ich używałam w C5 jak miałam wersję bez ksenonów. To są z doświetleniem o swietle ksenonu.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Twoje auto - Twój wybór Ja zamówiłam białe GE i postojowe Osram też białe. Po fotach rewelka, a teraz mam dramat.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Audi wczoraj na trasie przegoniona. Oj brakuje mega 6-go biegu i wyciszenia. Ale prowadzi się elegancko przy wysokich prędkościach. Prócz klocków chcę jeszcze zmienić żarówki na bardziej białe, postojowe również.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Są zaparowane na postoju, jak praktycznie każde auto i nie wszystkie szyby, ani nie mocno. W aucie jest wszystko w porządku i jest sucho. Dziękuję, oby tak było
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Kolego pisałam już. Wsiadam do auta, ale idać po takich ulewach i wilgoci widzę, że szyba jest lekko zaparowana. Wrzucam nawiew na szybę i po problemie. Myślę, że nie ma sensu drążyć, bo wszystko jest jaak najbardziej w porządku.
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Ale dzięki za podpowiedź z Econem, ja właśnie zawsze ustawiam temperaturę w zależności jak ciepło chcę mieć, czy jadę z córką i musi być nagrzane i jak szybko
-
A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)
Si, w zimie odpalam w podobny sposób, bo wiem, że musi pracować cały rok żeby była sprawna. W poprzednim aucie oczywiście prócz Auto ustawienia były inne, ale wiadomo o co chodzi z klimą Jak po deszczu i wilgoci wsiadam i szyby są zaparowane to włączam nadmuch na szybę i zaraz odparowana. Nie powiem, w Audi działa ekspresowo i bardzo mnie to cieszy. Szczególnie z tyłu, bo pierwszy raz nie mam wycieraczki i się przestawiam. W poprzednim aucie miałam czujniki deszczu, zmierzchu i takie tam, wszystko włączało się i wyłączało automatycznie, wycieraczki pracowały pod deszcz, światła same się uruchamiały i przełączały jak było szaro, czy była mgła. Muszę się przyzwyczaić, że tu nie ma tych rarytasów, ale jest git. Nie przeszkadza mi włączony nadmuch na szybę, bo go nie wyłączę, czy inne pierdoły. Ważne, że już pamiętam o światłach i o pasach