Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)


Lauretta

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy pamiętają jak pytałam o zdanie A4 na otomoto. Jedna z nich jest dziś moja. Okazało się, że z Niemiec, od prywatnej osoby przyprowadził ją dobry kolega mojego przyjaciela, który pracuje na stacji diagnostycznej :lol:  Auto przetrzebał, przejrzał, zrobił mi zdjęcia. Luzów nie ma, rdzy nie ma, stan jest bardzo dobry, licznik nie był kręcony. Od właścicielki mam wszystkie faktury od początku do końca. Środek w fajnym granacie, trochę porysowane plastiki, ale już kupiłam polecane pasty i zobaczymy. Czeka na zamontowanie emulator, choć waham się czy nie oddać i radia nie kupić, czeka isofix, kamerka SONY. Swoje gadżety mam z poprzedniego auta, więc jest dobrze. Brakuje mi tylko czujników parkowania.

A to moja Andzia :)

IMG_0482.jpg

IMG_0483.jpg

IMG_0484.jpg

IMG_0485.jpg

IMG_0507.jpg

IMG_0520.jpg

IMG_0522.jpg

Edytowane przez Lauretta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Lauretta napisał:

kupiłam polecane pasty

Gratulacje zakupu. Podaj namiary na te pasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, BartoszSoldier napisał:

Witaj z Warmii i Mazur :wink: 

Gratuluje zakupu i powodzenia w realizacji planów :a4fan:

Dzięki, 18 sierpnia pierwsze zmiany :) Czujniki bym walnęła, ale nie wiem co dobrego by było, bo zawsze miałam fabryczne.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

44 minuty temu, Lauretta napisał:

Dzięki, 18 sierpnia pierwsze zmiany :) Czujniki bym walnęła, ale nie wiem co dobrego by było, bo zawsze miałam fabryczne.

Akurat wole kamerę cofania noo ale to kwestia gustu :wink: musi być dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz kamerę będę mieć, zawsze czujniki były i się przyzwyczaiłam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ?
Już isofix siedzi, ciche pióra, zamówione radio Alpine - emulator zwracam i po niedzieli prawdopodobnie zakładam czujniki parkowania.

C69277C4-ADAA-4141-BC8A-7E393E38C11E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Bezawaryjnej jazdy.

Małe sprostowanie, niestety auto nie posiada pakietu s-line:wink:, co oczywiście nie czyni go gorszym autem. Jest zadbane i dobrze wygląda:thumbup1:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

Gratulacje! Bezawaryjnej jazdy.

Małe sprostowanie, niestety auto nie posiada pakietu s-line:wink:, co oczywiście nie czyni go gorszym autem. Jest zadbane i dobrze wygląda:thumbup1:

Dziękuję.

Wiem, zmyliły mnie listwy, ale już ogarnęłam tylko nie zmieniłam opisu ;)

Jeździ się super, fotelik chcę jednak zamienić tylko muszę pogrzebać czy nowy wybraniec pasuje to Andzi.

Prócz dupereli wewnątrz auto bajka. Duperele, które można już zamówione do zmiany żrby wnętrze było mnie zajechane, radio dziś powinno wyjść i będę pucować środek. Klocki się kończą pomału i to tyle na razie :)

Aha, kamerę będę montować i myślę, czy dołożyć czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine zamontowany, elegancko gra, plastiki zdarte wymienione i od razu lepiej :)

Akurat była obsuwa i chłopak kawałek przejeżdżal i wjeżdżal do garażu, mówił że mega się prowadzi i zacne autko :)

We wtorek wjeżdza rejestrator z kamerką cofania, jutro nowy fotelik bo obecny zwracam. Na razie to na tyle z obecnych PLN. Wymienię klocki przednie w najbliższym czasie, chyba szybki przyciemnię i polerkę zrobię. Chyba to mi wystarczy. Z mechaniki nie ma nic do roboty.

Edytowane przez Lauretta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lauretta napisał:

 Z mechaniki nie ma nic do roboty.

:thumbup1: tak powinno być. Jak dbasz tak masz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Muskel1 napisał:

:thumbup1: tak powinno być. Jak dbasz tak masz:wink:

Święte słowa. U mnie priorytet to nie aż padnie. Wystarczy, że moje wrażliwe ucho zaczyna coś słyszeć. To jak choroba. Oczywiście u kumpla regularnie szarpaki na SKP, dlatego zawsze mam zawias i resztę na tip top, bo wiem co pomału się kończy. Tam nie ma kobiety, który bywa tak często haha,

Jutro wrzucę fotki zmian, ale radio gra naprawdę elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpaki nie zawsze pokażą zużyty wielowahacz. Na zwykłych wahaczach się sprawdza, ale przy wielowwhaczu często najbardziej wyrąbany zawias będzie zachowywał się jak nowy na szarpakach. Tu potrzebne oko kogoś, kto wie jak zużyty zawias zweryfikować, co niestety jest rzadkością na skp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Langista napisał:

Szarpaki nie zawsze pokażą zużyty wielowahacz. Na zwykłych wahaczach się sprawdza, ale przy wielowwhaczu często najbardziej wyrąbany zawias będzie zachowywał się jak nowy na szarpakach. Tu potrzebne oko kogoś, kto wie jak zużyty zawias zweryfikować, co niestety jest rzadkością na skp ?

Mój kolega to mechanik, ja miałam tylko wielowahacze i każdą tulejke mi wskazał. Ja jeżdżę tylko do ogarniętych ludzi, z moją głową auta do parta bym nie oddała, bo krew by się lała :whistling:

Hydropneumatyka na szarpakach to jest wyzwanie, ale kolega tym się zajmuje i wie jak ustawić auto żeby szarpaki nie zakłamały.

Jak szukałam auta prywatnie jakiś czas temu i A3 ładna się trafiła to dzwonię i pytam. Młody chłopak, starszy ode mnie kilka lat mówi no igła. Uprzedziłam go żeby nie podchodził do mnie jak do kobiety, bo i tak jak klamie ja to będę zaraz wiedzieć. Zapierał się to pojechałam. Tylko przekręciłam kluczyk już krew była w mozgu, a po paru minutach, nawet nie ruszając kontrolki, falujące obroty, drżąca kiera. Pytam, czy on myśli że jest taki debil, który tego nie zauważy a on mówi igła? Tak zaczął ściemniać, że aż go złapałam za fraki. Już nie szukam po obcych :facepalm:

Edytowane przez Lauretta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mariusz36 napisał:

Gratulacje zakupu :thumbup1: . Bardzo fajna , niech cieszy i się sprawuje .

Dziękuję, bardzo cieszy. Aż się chce przepisowo jeździć taka przyjemność z jazdy hehe. Mam nadzieję, że długo ze mną zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...