Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)


Lauretta

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety bez kamerki na razie, praca...

Tak więc w środku na razie tak, jeszcze kable też nieogarnięte od gadżetów, muszę znaleźć czas yh...

Przy okazji, nie ma ksenonów?

BDA1F292-A17E-482F-8F67-E22432D4CFA4.jpeg

64F2BA58-AFD2-445F-8820-952447E1ED0B.jpeg

60083CEB-BCEA-4D4A-8F90-B89149749331.jpeg

31F6C5B2-A3DF-4B20-A704-9DE97DFF831A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenonów nie ma bo nigdy nie było.

Z innej beczki da radę zmienić podświetlenie radia na czerwone , bo nijak pasuje to niebieskie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, nie mam czasu, nie jest jak w innych moich radiach to intuicyjne. Mi nie przeszkadza, bo niebieskie jest wnętrze.

Wiem o klockach, ja wiem wszystko hehe. Już o nich pisałam wyżej.

To dobrze myślałam ze światłami. Muszę żarówki białe z plusem kupić.

Edytowane przez Lauretta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lauretta napisał:

To dobrze myślałam ze światłami. Muszę żarówki białe z plusem kupić.

Takie były wyniki testów Dekra w 2019r.

 

Screenshot_20210825-093517_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam tych ze zdjęć, ale z homo normalnie, z barwą mega białą. Byłam zachwycona jazdą w nocy. Na pewno miały większy plus, pudełko jak z miejsca 7. Mam gdzieś opakowanie to sobie zerknę. GE też uwielbiam, xenony używałam jak miałam skrętne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Zuch dziewczyna . :thumbup1:

Grzanie szyby włączone ? :mysli:   .........

Dzięki, znalazłam w końcu trochę czasu na pogrzebanie w aucie i przemyślenie jak zorganizować rozgałęźnik zapalniczek żeby kable nie wisiały, a on gdzieś się trzymał, bo niestety odpada z każdej taśmy.

Tak, szyba była grzana, leje od kilku dni i jest bardzo wilgotno. Szyby parują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Norwegii deszczu nie widziałem od 3 tygodni. :thumbup1:

Z klimy powinnaś korzystać ,działa w ogóle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dekiel 13 napisał:

Ja w Norwegii deszczu nie widziałem od 3 tygodni. :thumbup1:

Z klimy powinnaś korzystać ,działa w ogóle?

 

Piszesz do mnie jakbym się z Poloneza przesiadła :lol: Miałam auta lepiej wyposażone i nowsze. Po prostu postawiłam na Audi tym razem. Tak, korzystam z klimy, ale już jest zimno wieczorami strasznie i zamiast na minimum lecę na 20-22 stopniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podgrzewanej przedniej szybie mruga kontrolka na przycisku i aby grzanie działało to chyba max +5 C, więc to nawiew tylko najpewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lauretta napisał:

Piszesz do mnie jakbym się z Poloneza przesiadła :lol: Miałam auta lepiej wyposażone i nowsze. Po prostu postawiłam na Audi tym razem. Tak, korzystam z klimy, ale już jest zimno wieczorami strasznie i zamiast na minimum lecę na 20-22 stopniach.

Nie wiem z czego się tam przesiadłaś ale po prostu się zdziwiłem że grzejesz na maxa teraz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Nie wiem z czego się tam przesiadłaś ale po prostu się zdziwiłem że grzejesz na maxa teraz .

To jest na maksa? Aha :D

A ciut wyżej zdjęcia i jest LO. Jeszcze były upały. Teraz jest jesień typowa i ciągle leje, a wieczorem jest do 9 stopni, więc na klimie jeździć się nie da. Przynajmniej u mnie, bo jest po serwisie z tego roku i jest lodownia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawia się np. 20stopni i wciska "AUTO" i utrzymuje Ci zadaną temperaturę, niezależnie od temp. zewnętrznej. Poza tym jak klima sprawna i niezapchany osuszacz to nie ma opcji żeby szyba parowała przy uruchomionej klimatyzacji. Całe życie użytkuję klimę w pozycji "auto" i nigdy nie miałem takich problemów, że za zimno, ciepło, parowanie itp, itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak @przem8 wyżej napisał. Ja jeżdżę okrągły rok na auto i przy sprawnej klimatyzacji też nie mam problemów z parowaniem przedniej szyby. Filtr kabinowy należy też systematycznie wymieniać, no ale o tym koleżanka raczej pamięta :wink:

Edit: tak czy inaczej to póki ECON nie jest wciśnięty to klimatyzacja cały czas działa. To AUTO to chyba po to, że sama sobie dozuje nawiewy tam gdzie jej pasuje i nawet przy nie włączonym AUTO klimatyzacja powinna działać, przynajmniej tak jest i mnie.

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, przem8 napisał:

Ustawia się np. 20stopni i wciska "AUTO" i utrzymuje Ci zadaną temperaturę, niezależnie od temp. zewnętrznej. Poza tym jak klima sprawna i niezapchany osuszacz to nie ma opcji żeby szyba parowała przy uruchomionej klimatyzacji. Całe życie użytkuję klimę w pozycji "auto" i nigdy nie miałem takich problemów, że za zimno, ciepło, parowanie itp, itd :P

Nie jeżdżę na ustawieniach auto i naprawdę wiem do czego one służą :unsure:

Po 2 ja nigdzie nie napisałam, że szyby parują podczas jazdy i nawet sobie tego nie wyobrażam  z klimą, czy ogrzewaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...