Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8T 163KM 2002 r. - powrót do Audi po nastu latach :)


Lauretta

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Muskel1 napisał:

Jeszcze nikt mi nie mrugnął światłami, że go oślepiłem. 

Powód dla którego są zabronione jest całkiem inny tak jak kolega już wyżej napisał. 

Mi też nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2021 o 10:50, MaTeo85 napisał:

Jak fotelik z cybexa? Jesteś zadowolona? Ja u siebie bardzo, ale pytam z ciekawości :)

Tak, mega jestem. Zainstalowałam isofix, córka uwielbia w nim jeździć :D

Edytowane przez Lauretta
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 11:31, artroskk napisał:

Mam następny temat do śledzenia, elegancko :D Jednak coś ucichło, co jest na rzeczy?

No niestety problemów milion. Przechodziłam koronę, a auto było u mechanika i że przebieg się zbliża do 300 tys. to niestety turbina była do regenracji. Od razu wymieniłam k ompletny rozrząd, chłodnicę. No i mieszkam teraz w innej części miasta, nie ma tu parkingu tylko ściernisko z dziurami. Zawieszenie już do roboty będzie, pomimo starań. Jednak codziennie tu wjeżdżam i wyjeżdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, ile sama regeneracja turbo? Bo lubią ludzi kantować w tym temacie i ścierwo najgorsze montują, po 'regeneracji' za 500 na allegro ?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2022 o 09:04, Langista napisał:

Z ciekawości, ile sama regeneracja turbo? Bo lubią ludzi kantować w tym temacie i ścierwo najgorsze montują, po 'regeneracji' za 500 na allegro ?

Nie wiem dokładnie, bo robiłam inne też rozrząd i inne rzeczy i mój mechanik nie regeneruje w Elblągu, bo partaczą. Koło 1500 chyba się zakręciło. Ja mam swojego mechanika także pełne zaufanie.

Teraz odstawiam pompkę paliwa wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam problem. Byłam w szpitalu ponad tydzień i po powrocie ujrzałam zbite prawe lusterko. Kupię do wymiany samą szybkę? Orientujecie się jak to wygląda i gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wkład kupisz na allegro. Musisz tylko zwrócić uwagę na to czy miałaś  wkład podgrzewany i fotochromatyczny. Musisz kupić taki sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś chciała to za koszt wysyłki paczkomatem mogę wysłać taki wklad bo mam 2 sztuki i się walają w piwnicy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, MaTeo85 napisał:

Gdybyś chciała to za koszt wysyłki paczkomatem mogę wysłać taki wklad bo mam 2 sztuki i się walają w piwnicy

Byłabym mega wdzięczna :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz PW, a ja w poniedziałek wygrzebię lustro z piwnicy. Jak bywasz w 3m to nawet możesz odebrać osobiście, bo widziałem że z Elbląga jesteś więc nie daleko

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...