Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Deny9393

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Deny9393

  1. Witam! Poszukuję informacji, czy ktoś z "starych" forumowiczów kojarzy bardzo zadbane jak na tamte lata 2011-2014 rok Audi a4 b6 z województwa Opolskiego które zostało sprzedane na giełdzie we Wrocławiu ul. Gnieźnieńskiej w 2014r, chciał bym odnaleźć temat na forum albo informacje na temat audiczki jako że nadal jest w rodzinie a jestem niemal pewny że auto znajdowało się gronie forumowiczów. Informacje o aucie Audi a4 b6 Avant czarne 1.9 TDI sprowadzone według cepiku i rejestrowane w grudniu 2011 w Polsce województwo OPOLSKIE i tam pozostało do sprzedaży W momencie sprzedaży przedni zderzak S line, ciemne szyby, radio 2din rnsd, oklejone folia Carbon maska, listwy drzwiowe, 0 chromów, na 100% zrobiony program w ECU PROJECT świadczyly o tym naklejki na klapie oraz czuć że auto jest dobrze podkręcone, oklejenie w Carbon wykonywane w firmie nazwy nie pamiętam nie jestem pewny czy nie "ArtGraf" również naklejki o tym świadczące. Felgi "biedronki" nowsze malowane na pomarańczowo, brewki na lampach Chciał bym po prostu znaleźć temat na forum albo informacje o aucie z tamtych lat żeby odświeżyć sobie historię auta które nadal żyje i miewa się dobrze
  2. Tego już nie wiem auto kupił dziadek który ma je do tej pory, wg cepiku auto było zarejestrowane pierwszy raz w Polsce w grudniu 2011, w województwie Opolskim i myślę że tam też jeździło bo sprzedane zostało we Wrocławiu na giełdzie samochodowej
  3. Witam! Poszukuję informacji, czy ktoś z "starych" forumowiczów kojarzy bardzo zadbane jak na tamte lata 2011-2014 rok Audi a4 b6 z województwa Opolskiego które zostało sprzedane na giełdzie we Wrocławiu ul. Gnieźnieńskiej w 2014r, chciał bym odnaleźć temat na forum albo informacje na temat audiczki jako że nadal jest w rodzinie a jestem niemal pewny że auto znajdowało się gronie forumowiczów. Informacje o aucie Audi a4 b6 Avant czarne 1.9 TDI sprowadzone według cepiku i rejestrowane w grudniu 2011 w Polsce. W momencie sprzedaży przedni zderzak S line, ciemne szyby, radio 2din rnsd, oklejone folia Carbon maska, listwy drzwiowe, 0 chromów, na 100% zrobiony program w ECU PROJECT świadczyly o tym naklejki na klapie oraz czuć że auto jest dobrze podkręcone, oklejenie w Carbon wykonywane w firmie nazwy nie pamiętam nie jestem pewny czy nie "ArtGraf" również naklejki o tym świadczące. Felgi "biedronki" nowsze malowane na pomarańczowo, brewki na lampach Chciał bym po prostu znaleźć temat na forum albo informacje o aucie z tamtych lat żeby odświeżyć sobie historię auta które nadal żyje i miewa się dobrze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.