Treść opublikowana przez JarekWrobel
-
logi turbo
Kuba i jak tam sytuacja z twoim niedoładowaniem? Opanowałeś?
-
logi turbo
Ja mam wymienione. Podciśnienia mierzone i bez zmian. Wszystko co możliwe już sprawdzałem. Została chyba tylko wina suszarki. Jak opanujesz to opisz rozwiązanie.
-
logi turbo
Mam podobny problem jak u Ciebie. Turbinka nie doładowywuje mi w dolnym zakresie obrotów. Walczę z tym już długo i nie mogę tego opanować Od 2200 już ciągnie tak jak powinno a do 2200 muli. Wrzucam screena z moich logów
-
A4 B6 1.9 130KM siwy dym przy przyśpieszaniu
Witam, mam problem z którym walczę już jakiś czas i powoli się poddaję. Podczas jazdy np na 3 biegu obr. około 1400 i nagłym depnięciu gazu z wydechu sadzi sadzą jak z lokomotywy. Przy stopniowym dociskaniu gazu nie ma znaku żadnego dymu. Tak samo jest na postoju. Podmieniałem już przepływkę, n75, zaślepiłem egr, przepatrzyłem wszystkie przewody na dolocie i już pomysłów mi brakło. Wrzucam dzisiejsze logi: 3, 8, 11 Może ktoś mądrzejszy wpadnie na jakiś pomysł, albo ktoś się uporał z takim problemem.
-
Kopcenie przy gwałtownym wciśnięciu gazu
Witam, mam problem z którym walczę już jakiś czas i powoli się poddaję. Podczas jazdy np na 3 biegu obr. około 1400 i nagłym depnięciu gazu z wydechu sadzi sadzą jak z lokomotywy. Przy stopniowym dociskaniu gazu nie ma znaku żadnego dymu. Tak samo jest na postoju. Podmieniałem już przepływkę, n75, zaślepiłem egr, przepatrzyłem wszystkie przewody na dolocie i już pomysłów mi brakło. Wrzucam dzisiejsze logi: 3, 8, 11 Może ktoś mądrzejszy wpadnie na jakiś pomysł, albo ktoś się uporał z takim problemem.