Treść opublikowana przez Maniek79_ka
-
Tarcie w silniku
Tylko jak silnik się rozgrzeje to te szuranie przechodzi.Dziwne.
-
Tarcie w silniku
Dzięki.Jak będę miał dostęp do kanału to zobaczę
-
Tarcie w silniku
Witajcie Wrzucam filmik z tego tarcia w silniku IMG_0014.MOV IMG_0013.MOV IMG_0012.MOV
-
Tarcie w silniku
Zrobię to jutro i wrzucę.Dzięki za zainteresowaniem tematem.
-
Tarcie w silniku
Witam Panowie od kilku dni zauważyłem że jak po nocy zapalę auto to słychać takie dziwne tarcie jakby coś się kręciło i o coś tarło.Słychać bardziej od strony pasażera jak nachylę się do koła.Gdy pojeżdżę trochę silnik się zagrzeje tarcie te ustępuje.Co to może być.Ratujcie
-
Audi gubi zasięg
Panowie już wszystko działa.Problem był z aktualizacją.Otrzymałem teraz kolejną aktualizacje która naprawiła właśnie ten i inne błędy.Jeszcze raz wielkie dzięki.Pozdro
-
Audi gubi zasięg
Właśnie mam taki zamiar ,dam znać czy coś pomogło.Póki co dzięki
-
Audi gubi zasięg
To jest iphone 12 ostatnio aktualizowałem do do najnowszej wersji czy może to być przyczyna?
-
Audi gubi zasięg
To znaczy?
-
Audi gubi zasięg
Próbowałem innym telefonem i wszystko działa,,co może być przyczyną?
-
Audi gubi zasięg
Hej,jeszcze nie
-
Audi gubi zasięg
Witajcie mam problem kupiłem dwa miesiące temu kabel ami bovee podłączyłem i do tej pory było wszystko ok muzyka grała jak ta lala.Teraz w telefonie pokazuje za jestem połączony i z autem i kablem ami natomiast w aucie przez chwile widać mój telefon i po chwili brak urządzen.O co tu chodzi.Pomocy
-
Kabel AMI
Witam wszystkich.Jestem tu nowy i mam pytanie.Jaki najlepiej kupić kabel AMI żebym mógł słuchać muzyki z telefonu żeby odbiór był czysty.Pozdrawiam