Treść opublikowana przez Maniek79_ka
-
Filtr dpf
Panowie wracam do tematu. Zrobiłem 50km i było ok.Od tamtego wypalania przejechałem 200 km i znów to samo.Wysokie obroty na postoju 1000 i pracują wentylatory po zgaszeniu,oraz spalanie 1,2/h Czy to normalne że po 200 km znów wypala się filtr?
-
Problem z wentylatorami
Panowie wracam do tematu. Zrobiłem 50km i było ok.Od tamtego wypalania przejechałem 200 km i znów to samo.Wysokie obroty na postoju 1000 i pracują wentylatory po zgaszeniu,oraz spalanie 1,2/h Czy to normalne że po 200 km znów wypala się filtr?
-
Problem z wentylatorami
A koledzy a czemu się nie pali żadna kontrolka,czy to normalne?
-
Problem z wentylatorami
Aha,to dziś zobaczę.Dzięki koledzy za info.
-
Problem z wentylatorami
Aha rozumiem.Czy mam jeździć na określonych obrotach?
-
Problem z wentylatorami
Od kilku miesięcy.jestem nowicjuszem?Czyli co w tej cytuacji mam zrobić?
-
Problem z wentylatorami
Witam Po przejechaniu przykładowo trasy 50 km następnie zatrzymaniu się zauważyłem że obroty są podwyższone do 1000. Po zgaszeniu silnika przez dłuższy czas pracują wentylatory.Nie zawsze tak jest ale coraz częściej.Dziwne bo na zewnątrz jest zimno i nie powinno schładzać.Może ktoś wie o co chodzi?Silnik 2.0 tdi 143km.
-
Woda z tyłu za kierowcą
Panowie w mojej audi b7 z tyłu za kierowcą zbiera się woda a także jak podniosłem wykładzinę to i z przodu od kierowcy jest.Skąd ona się bierze.Pomocy
-
Nie wyłącza się wentylator od chłodnicy
Panowie,tak obroty są podniesione do 1000 ale nie zawsze.Powiedzcie co mam zrobić?
-
Nie wyłącza się wentylator od chłodnicy
Powiedz co to znaczy ten autosan?
-
Nie wyłącza się wentylator od chłodnicy
Czy z tym się udać do ekektryka?
-
Nie wyłącza się wentylator od chłodnicy
Panowie taki problem: Z rana gdzie jest zimno ,po odpaleniu silnika i przejechaniu zaledwie 5 km i zgaszeniu uruchamia się wentylator chłodnicy po czym pracuje dość długo.Po chwili zapalę silnik wentylator się wyłączył.Zgasiłem silnik i znów zaczął pracować.Jaka może być przyczyna tego?
-
Dziwna praca po wymianie rozrządu
Po nocy jak zapalę to nie słychać tego odrazu, dopiero jak trochę pochodzi temp.nabierze.
-
Dziwna praca po wymianie rozrządu
Witam,Po wymianie rozrządu jak dodam lekko gaz tak do 1000 obrotów to słychać dziwny odgłos jak by coś stukało.Powyżej 1000 obrotów jest normalnie.Co to może być?
-
Dziwny dzwięk po wymianie rozrządu
Ze sklepu u siebie w mieście
-
Dziwny dzwięk po wymianie rozrządu
Słabo słychać.Byłem u mechanika który wymieniał mi rozrząd i twierdzi że wszystko jest ok.Wina leży gdzie inndziej.Powiedział że jakby drgania dochodziły z pompy paliwa,czy to możliwe? IMG_0961.MOV
-
Dziwny dzwięk po wymianie rozrządu
Wstawiony kompletny rozrząd continental.Kiepski on jest?
-
Dziwny dzwięk po wymianie rozrządu
Witam Po wymianie rozrządu pojawił się dziwny dzwięk przy 1000 obrotów jakby coś rzęziło. Co to morze być?
-
Chromowane listwy na gril
Ok,dzięki muszę się dowiedzieć czy od s4 po lifcie będzue pasować
-
Chromowane listwy na gril
Nie wiesz jak to sprawdzić? Nie którzy piszą że mają oryginalne listwy z serwisu,czyli co to ściema?
-
Chromowane listwy na gril
Niestety nie,czyli co lipa?
-
Chromowane listwy na gril
Aha,rozumiem.A byś podesłał fotkę jaki gil to ma być z tymi chromami.Czy ten z s4 pasował by?
-
Chromowane listwy na gril
A te listwy z aliexpres warto kupić czy to tandeta?
-
Chromowane listwy na gril
Witam,panowie gdzie mogę kupić oryginalne chromowane listwy na grill tylko do wersji po lifcie?
-
Świstanie w silniku
Witam Panowie w mojej a4 b8 2.0TDI 143km zauważyłem świstanie w silniku gdy auto stoi oraz jak jedzie.Gdy silnik się rozgrzał to jakby ustąpiło.Może ktoś coś miał podobnego?