Treść opublikowana przez seboll2
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Czarny mat
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Z racji , że siedze z dzieckiem w domu na opiece i z racji mrozów trochę brak czasu na dłubaninę przy aucie..... ale żeby nie było , że nic się nie dzieje to postanowiłem dodać jeden akcent do środka który mnie trochę denerwuje.... wiem wiem zaraz ktoś skomentuje , ze mogłem kupić gotowe ale mam pomysł , żeby lusterko założyć bo ponac pasuje od BMW e90 i jest większe i może ładniejsze No zobacze pomyśle , może fotochrom od b7 , może ktoś coś doradzi... nie wiem narazie taki mod
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
z racji , że jestem indywidualistą i szykuję auto pod siebie i dla siebie (nie jeszcze nic nie robiłem nie było czasu) ale zrobiłem w paincie przeróbkę bez tych znaczków i wg mnie jest lepiej i tak będzie czy się komuś podoba czy nie możecie porównać sami
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Mam plan żeby na dniach je wywalić i zrobić polerke całego auta ?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Wydech przełożony i siedzi z końcówkami ? fura trzeba jechać na myjnie i zrobić foto , a no i ewidentne brakuje spoilera klapy
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
kurna , jutro kurier dostaczy koncowki 90mm czyli ze dałem ciała ? nie no zobaczymy jak to siądzie , co do kratek ogarnie się z czasem
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Jest wydech ! Środkowy tłumik zewnętrze na rogach lekko zjedzony zębem czasu ale się ogarnie nowa blachę.... pospawam a i osłona termiczna prawa tez jest co do końcówek to myślę nad Ulter 90mm ktos doradzi czy dobrze siądzie ?
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Widać było ale się ułożyło trochę , a widać dlatego ze od połowy dałem za dużo kleju i jak dociskalem to pianka ta która jest na materiale naciągał klej , dlatego trzeba dawać nie za dużo kleju ale to już się wyrównało , można na koniec wziasc ściereczkę która nie zostawia włosów i równać materiał
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Dziś zakupiłem fotele pół skory i siedzą już w aucie kolejny zakup z dziś..... ? i coś się będzie działo z tymi zderzakami-dokładkami.....
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Ja kupowałem ten materiał https://allegro.pl/oferta/sam257-tkanina-samochodowa-podsufitka-czarna-11114410501 A klej taki https://allegro.pl/oferta/klej-kontaktowy-spray-kon-b707-600ml-hpl-mdf-pcv-10655478948 dodatkowo wleciał moduł BT do radia , musiałem tylko aktywować AUX
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Nie wiem... ja mam jak narazie tylko wkręty ale to i tak jak ja zdemontujesz to nie będzie widać dziur bo są od spodu
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
Przykręciłam po środku żeby ustalić środek auta ( na samym środku masz miejsca na wkręty / nity ) , potem profilowalem boki bo ona jest giętka i kręciłem ? potem usuwasz pojedynczo wkręty wiercisz i nitujesz ?( wkrętów / nitów ) nie widać bo ma załamanie takie , wszystko robiłem na kanale
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
montaż aktualnie na wkręty , plan jest żeby nity zrobić , jest z ABS więc jest giętka i fajnie ją idzie dopasować , ja jestem zadowolony bo za taką kwotę wg mnie poprawił się wygląd przodu
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
to niby jakiś uniwersalny Cupra tu masz link mozesz zamówić , wykonany z ABS i fajnie się go profiluje 92,38 zł 67% zniżki | Dla AUDI A4 / S4 B6 CUPRA R przedni SPOILER spojler zderzaka Euro przedni spojler uniwersalny 3 sztuk ciała zestaw https://a.aliexpress.com/_mtKANkw
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
na Ali , kosztowała z wysyłką coś koło 85zł , montowana jest narazie na wkręty ale docelowo bedzie na nity
-
Przerobka dokladki s-line od sedana do avanta
dawaj jakieś foty z prac jak co ogarnąc ;p
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
znalazłem w czarnym kolorze ode mnie około 45km za 1200zł ale hmmm najpierw w planach mam zrobić tył dwie fifki i szyby przyciemnic... no i ogarnąć klimatyzację bo coś nie działa i wtedy dopiero będę poważnie myslal nad przednim zderzakiem
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
w ostatnim czasie wleciała dokładka do zderzaka , rozglądam się za zderzakiem od s-line i ceny niestety gniotą lekko więc chwilowo będzie siedział taki front ;p