Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seboll2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seboll2

  1. Z racji , że siedze z dzieckiem w domu na opiece i z racji mrozów trochę brak czasu na dłubaninę przy aucie..... ale żeby nie było , że nic się nie dzieje to postanowiłem dodać jeden akcent do środka który mnie trochę denerwuje.... wiem wiem zaraz ktoś skomentuje , ze mogłem kupić gotowe ale mam pomysł , żeby lusterko założyć bo ponac pasuje od BMW e90 i jest większe i może ładniejsze No zobacze pomyśle , może fotochrom od b7 , może ktoś coś doradzi... nie wiem narazie taki mod
  2. z racji , że jestem indywidualistą i szykuję auto pod siebie i dla siebie (nie jeszcze nic nie robiłem nie było czasu) ale zrobiłem w paincie przeróbkę bez tych znaczków i wg mnie jest lepiej i tak będzie czy się komuś podoba czy nie możecie porównać sami
  3. Mam plan żeby na dniach je wywalić i zrobić polerke całego auta ?
  4. Umyta w pakiecie kół „bieda zima” ? i przygotowana do dalszych modyfikacji ?
  5. Wydech przełożony i siedzi z końcówkami ? fura trzeba jechać na myjnie i zrobić foto , a no i ewidentne brakuje spoilera klapy
  6. Wczorajsze działania z tyłem..... dzis zostało tylko wrzucić wydech i końcówki ? IMG_2722.MOV
  7. kurna , jutro kurier dostaczy koncowki 90mm czyli ze dałem ciała ? nie no zobaczymy jak to siądzie , co do kratek ogarnie się z czasem
  8. Jest wydech ! Środkowy tłumik zewnętrze na rogach lekko zjedzony zębem czasu ale się ogarnie nowa blachę.... pospawam a i osłona termiczna prawa tez jest co do końcówek to myślę nad Ulter 90mm ktos doradzi czy dobrze siądzie ?
  9. Mimo zimna i śniegu coś się dzieje
  10. Żeby nie było ze cisza Dodam , ze nie jestem lakiernik a malowałem sam
  11. Widać było ale się ułożyło trochę , a widać dlatego ze od połowy dałem za dużo kleju i jak dociskalem to pianka ta która jest na materiale naciągał klej , dlatego trzeba dawać nie za dużo kleju ale to już się wyrównało , można na koniec wziasc ściereczkę która nie zostawia włosów i równać materiał
  12. Dziś zakupiłem fotele pół skory i siedzą już w aucie kolejny zakup z dziś..... ? i coś się będzie działo z tymi zderzakami-dokładkami.....
  13. Ja kupowałem ten materiał https://allegro.pl/oferta/sam257-tkanina-samochodowa-podsufitka-czarna-11114410501 A klej taki https://allegro.pl/oferta/klej-kontaktowy-spray-kon-b707-600ml-hpl-mdf-pcv-10655478948 dodatkowo wleciał moduł BT do radia , musiałem tylko aktywować AUX
  14. Z racji ze coś się dzieje nowe fotyyyyy
  15. Nie wiem... ja mam jak narazie tylko wkręty ale to i tak jak ja zdemontujesz to nie będzie widać dziur bo są od spodu
  16. Przykręciłam po środku żeby ustalić środek auta ( na samym środku masz miejsca na wkręty / nity ) , potem profilowalem boki bo ona jest giętka i kręciłem ? potem usuwasz pojedynczo wkręty wiercisz i nitujesz ?( wkrętów / nitów ) nie widać bo ma załamanie takie , wszystko robiłem na kanale
  17. montaż aktualnie na wkręty , plan jest żeby nity zrobić , jest z ABS więc jest giętka i fajnie ją idzie dopasować , ja jestem zadowolony bo za taką kwotę wg mnie poprawił się wygląd przodu
  18. to niby jakiś uniwersalny Cupra tu masz link mozesz zamówić , wykonany z ABS i fajnie się go profiluje 92,38 zł 67% zniżki | Dla AUDI A4 / S4 B6 CUPRA R przedni SPOILER spojler zderzaka Euro przedni spojler uniwersalny 3 sztuk ciała zestaw https://a.aliexpress.com/_mtKANkw
  19. na Ali , kosztowała z wysyłką coś koło 85zł , montowana jest narazie na wkręty ale docelowo bedzie na nity
  20. dawaj jakieś foty z prac jak co ogarnąc ;p
  21. znalazłem w czarnym kolorze ode mnie około 45km za 1200zł ale hmmm najpierw w planach mam zrobić tył dwie fifki i szyby przyciemnic... no i ogarnąć klimatyzację bo coś nie działa i wtedy dopiero będę poważnie myslal nad przednim zderzakiem
  22. w ostatnim czasie wleciała dokładka do zderzaka , rozglądam się za zderzakiem od s-line i ceny niestety gniotą lekko więc chwilowo będzie siedział taki front ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.