Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seboll2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seboll2

  1. Wczoraj o 21:00 wziąłem się za wymianę radia….. skończyłem o 1:00 bo doszedł podłokietnik inny , mój nie swicil w środku , oraz wymiana klamki od podłokietnika i pomysł na sprężynkę aby to działało ?
  2. Dobry pomysł ? o tym nie pomyślałem ale muszę taki patent zastosować ??
  3. Dekory środkowe były sniszczone , jakimś klejem kropelka jakby ktoś naklejał coś i wgniotki , wiec pomysł aby je okleić alkantara
  4. witam , witam po małej nieobecności , miałem operację kolana w Krakowie i 2 miesiące w szpitalu spędziłem ? pany i panewki mam dobrą wiadomość b6 ma się dobrze , klima się tylko zatarła ale za 2 tyg jest ustawiona do mechanika chcę się pochwalić , że mam kolejny temat na forum założony b6 będzie jeździła żona a ja kupiłem dla siebie b7
  5. Więc tak..... samochód został zakupiony z zatartym motorem , właściciel to 19 latek który chce teraz bardzo mocną benzynę kupić ? dużo ludzi mi mówiło aby zmienić motor inny typu 1.9 lub 2.0 ale 8v , ja natomiast nie jestem tego zwolennikiem i.... kupiłem od znajomego silnik z rozbitego audi 2.0 BLB tak jak był w oryginale silnik został rozebrany do ostatniej śrubki..... -wszystko zostało pomierzone -została naprawiona wada olejowa , wymieniona pompa oleju od 1.9 -została usunięta wada urywającej się szpilki rozrządu -w silniku zostały wymienione wszystkie panewki na wale na korbach , oraz panewki w głowicy -sprawdzone zawory , doszlifowane zawory razem z gniazdami oraz kilka wymienionych na nowe -planowanie głowicy -wymiana gumek zaworowych -czyszczenie tłoków oraz usunięcie starego nagaru spod pierścieni -nowy rozrząd -nowa obudowa rozrządu -wszystkie uszczelki nowe -turbo po regeneracji -nowa dwumasa
  6. Oto moja druga Audi A4 B7 2006r 2.0TDI BLB bo mam temat i mam ją nadal , Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll Temat rozpoczynam i myślę go rozwijać , w takim setup zostało zakupione z zatartym motorem !
  7. Myśle ze na ten sezon trochę zrobione ? listwy progowe (malowane czarne elementy , czerwona folia , srebrna folia , całość na koniec oklejone folia PPF ?
  8. masakra , można się wkurzyć...... ja kiedys moją przytarłem sam drugim swoim samochodem przez przypadek... więc miałem większy wkur*****
  9. Tak siadło , teraz nasuwa się pytanie…. Od boku przód pieje , fakt opona może być niższa ale plan na przyszły sezon to Rotory 19” gwint czy pro kit założyć , aktualnie zawiecha sline jest
  10. no i żeby nie było , że nic się nie dzieje................ zamówiłem dyfuzor do tylnego zderzaka od B7 , oraz wczoraj udało mi się kupić od kolegi dystanse na tył 20mm na każdą stronę , dziś tylko śruby muszę ogarnąć i montujemy później po południu dodam foty jak wygląda z dystansami
  11. Dzisiaj po dluuuuuugim leżakowaniu po zakupie, w końcu zamontowałem isofixy
  12. jakby problem pojawia się nie na trasach czy w dużych miastach ale , obok mnie jest takie małe miasteczko około 10tyś ludzi i jakoś panowie Policjanci nie są zbyt mili...... szukają dziury w całym , najlepiej złapać pijanego na rowerze lub zabrać komuś dowód i dać mandat za stan techniczny ? dlatego stwierdziłem , że nie będę się z nimi przepychał tylko zerwę to.... obecnie taryfikator mandatów za szyby poszedł mocno w górę więc pierwszy mandat mogą dać do 2500zł a drugi raz jak zostaniesz zatrzymany z tymi szybami to jest odgórnie 5tyś ?z dwojga złego lepiej za tą kasę pobalować niż płacić im ?
  13. Mało miałem bo najjaśniejsza , tył jest smoła i środek cały czarny wiec wydawało się ze są ciemniejsze niż w rzeczywistości
  14. dodatkowo jak włączysz muzykę i masz subwoofer to tez nie słychać wibracji tablicy
  15. Dawno nic nie wrzucałem bo nie było czasu na dłubanie….. ? wiec ze mniam…….. - folia z przednich szyb zleciała (panowie Policjanci się czepiali) - znaczki wleciały w czarny połysk - lampy tył folia - rejestracja tył bez ramki na taśmę dwustronna obecnie na dziś dzień autko tak się prezentuje plan jeszcze jest na dokładkę przód Maxton i tylny dufozor od b7, myśle końcówki wydechu dac inne….
  16. Dawno była cisza…. i w ostatnim czasie zaczęło się odzywać łożysko…… przy okazji wymiany łożyska wleciały nowe tarcze textar oraz klocki textar , całość odświeżona żeby była przyjemniejsza dla oka ?
  17. podeślij na PW jak zrobiłeś ten dyfuzor , co trzeba użyć aby go założyć , na klej dawałeś czy jak i co w tym dyfuzorze trzeba przerobić
  18. Patrzyłem na wlacznik świateł i pin 4 nie wejdzie w 11 bo jest za szeroki i już zrezygnowałem żeby tam jeszcze inne rzeczy mostkowac ? ale wziąłem się za nie działający zamek klapy tylnej tzn jak jest gorąco nie działa a wieczorami działa , znalazłem temat na forum odnośnie blaszki w silniczku no i zrobione ?
  19. Dzięki za odpowiedz ! dzisiaj będę kombinował z przełożeniem pinów
  20. miałem zwykły włącznik bez AUTO , kupiłem z funkcją AUTO Numer OE: 8E0941531B, po założeniu na każdej pozycji czyli: -0 -auto -postój -mijania zawsze po przekręceniu stacyjki oraz odpaleniu świecą światła mijania z postojowymi , nie mogę zgasić świateł oraz nie mogę włączyć samych postojowych.... czy muszę odłączyć jakiś kabelek czy coś mostkować ?
  21. miałem zwykły włącznik bez AUTO , kupiłem ten co kolega wyżej napisał z funkcją AUTO , po założeniu na każdej pozycji czyli: -0 -auto -postój -mijania zawsze po przekręceniu stacyjki oraz odpaleniu świecą światła mijania z postojowymi , nie mogę zgasić świateł oraz nie mogę włączyć samych postojowych.... czy muszę odłączyć jakiś kabelek czy coś mostkować ?
  22. Była cisza , nie było czasu na dłubanie.... Koła ogarnięte ! IMG_5678.MOV

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.