Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seboll2

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seboll2

  1. Nie może nikt pomóc jak człowiek , tylko wysyła coś na zarobek 🥹
  2. Witam , potrzebuje kod do tego radia…. Pomoże ktoś rozkodować 🙏
  3. Nie nie nie , mandaty za lampy są zbyt duże obecnie więc nie ryzykuje ? lampy Black Depo , miałem moje rozklejać i malować ale stwierdziłem , że kupię nowe , zawsze to nowy odbłyśnik
  4. Składane nie ale…. Będzie pewna modyfikacja w nich ? napewno pójdą w piano black
  5. Żeby nie było , że nic się nie dzieje ? Trzeba troszkę zmian wprowadzić w 2025r ??????????
  6. Mam pytanie z innej beczki może ktoś pomoże…. zainteresowalem się hamulcami SWAP od a6 c6 320mm przód i tył 288mm czy wystarczy jak kupię zaciski jarzma i tarcze z klockami ? Osłony blachy też potrzebuje ? Jakoś idzie to kupić w dobrych pieniądzach jakieś nr części ktoś może posiada ?
  7. Ja na allegro kupiłem używane pasy z wysyłką smart za 80zł więc nie zastanawiałem się jak szybko zrobią , chociaż też trwało to jeden lub dwa dni robocze , no i przekładka pasów też nie była tematem na już bo miałem drugi kpl
  8. Szukałem dzwoniłem i najtaniej znalazłem u tych co widać wizytówkę w kartonie z pasami na zdjęciu , ja wysyłałem pasy kupione na allegro bezpośrednio do nich , brałem najtańsze jakie były abym mógł jeździć z moimi żeby nie było przypału podczas kontroli , rzekomo sprawdzali te pasy poprawiali naciąg , żeby się zwijały prawidłowo i zmienili kolor i płaciłem 200zl za 2szt więc myślę że taniej nie znajdziesz , może teraz cena poszła trochę w górę ale i tak było najtaniej i robota widać porządnie zrobiona
  9. Tak tylko przód , tył i tak mam foteliki , a nie chciało mi się rozbierać tyle , no i szyby są czarne z tyłu to i tak ich nie widać
  10. Dawno nic nie dodawałem…… w ostatnim czasie musiałem zmienić lampę tył na nową ponieważ stara się gdzieś rozszczelniła i zaczęła nabierać wodę…….. i jeszcze udało się nabyć jedną rzecz która jest na sezon 2025 ? koła Pompei 19” opona przód 235/40 opona tył 255/35
  11. Witam , trochę tu nie zaglądałem ale…. B7 sprzedana , b6 nadal mam i właśnie będę dodawał ciekawy smaczek….. b7 żony tymczasowo zastąpiło takie coś….
  12. Yes, I do everything with the car myself, I also have a second topic from a4 b6 Avant which is black and I also did everything myself
  13. Żeby nie było , że nic się nie dzieje z b7 ? kupiłem koła ale sprzedawca je pomalował sprayem więc musiałem je od nowa zrobić i pomalować…..
  14. Lecimy dalej ? pasy bezpieczeństwa zrobiły się ogniste ????????
  15. Żeby nie było , że nic się nie dzieje z moją b6…… ?
  16. Witam wszystkich pacjent to auto żony A4 B7 Avant 2.0TDi 16V 140KM ośka chcę założyć zawieszenie S-Line dlatego , żeby auto siadło troszkę i założyć większą felgę ale nie chcę gwintu ani jakiegoś KIT bo różnie z tym bywa , w mojej B6 mam zawieszenie S-Line i dla mnie komfort jest spoko oraz siedzi też fajnie rozumiem , że szukać 1BV ale jakie klasy wagowe ?
  17. seboll2 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam , pytanie czy da się zaatąpić bixenon na zwykłe H7 ? ponieważ mam jedną lampę uszkodzoną w środku i nie działa regulacja na boki oraz po zmianie żarników na nowe jedna lampa świeci bardziej na różowo (myślałem , że mam już koniec żarnika ale prawdopodobnie kończ się odbłyśnik) zderzak również poprzedni właściciel założył zwykły i nie chce mi się bawić , żeby to ogarniać…. I myślę założyć zwykłe lampy
  18. Witam , odświeżę temat… czytam i czytam ale wszyscy albo zmieniają relingi albo dokładają , ja chce je zdemontować całkiem w mojej b7 i teraz pytanie , co potrzebuje po zdemontowaniu ? Jakieś nowe listwy jakieś zaślepki ? Jakby ktoś podał nr części jakie potrzebuje
  19. W sumie źle nie wyglądała , ale od góry było widać lekkie zużycie , a że miałem zestaw colourlock to odświeżyłem
  20. Kiera pomalowana , zrobiona i siedzi w samochodzie ?☺️
  21. No i dobra bo cisza u mnie….. coś się dzieje….. wpadły takie graty ?? kiera sline listwy sline
  22. Spokojnie , do kierownicy tez dojdę ale szukam okazji jak z wnętrzem ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.