Treść opublikowana przez Newriss12
-
Schemat LOW -> HIGH
Siema wszystkim ma ktoś 0pis jak zrobić z LOW -> HIGH
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Siema wszystkim ma ktoś 0pis jak zrobić z LOW -> HIGH
-
[ALL B7] Przekladka MCE z LOW na HiGH
Siema powiesz jak to zrobiłeś ?
-
Witam chce zrobić przekładkę z low na high
Witam tak jak w opisie potrzebuje schemat jak zrobić low na high ale nie mogę znaleźć
-
problem z wskazówka paliwa
Dzięki
-
problem z wskazówka paliwa
witam wszystkich mam problem z wskazówką paliwa w swojej audi a4 b6 1.9 2001 r. był w niej robiony swap z ośki na 4x4 został podłączony 2 pływak tak jak należy 1 kabel do masy a drugi do licznika do niebieskiej kostki i jeśli dobrze pamiętam to do pinu 11 i po sprawdzeniu na vcds brak 2 pływaka a zostało zakodowane na 4 papcie 1 działa ale pokazuje paliwo w przeciwnym kierunku dawca był anglik czy to ma jakiś wpływ że nie działa wskazówka paliwa poprawnie i nie czyta 2 pływaka na kompie ? z góry wielkie dzieki za szybką odpowiedź chyba że macie gdzieś schemat to podeślijcie linka
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam cię potrzebował bym całe wyposażenie jakie jest po numerze Vin tak jak na nalepce w bagażniku jak da radę oczywiście z góry bardzo dziękuję bo nie mam nalepki a potrzebuje do zakodowania ABS i konta skrętu Nr Vin WAUZZZ8EZ1A038580