Driver50

• Paliwo
    PB+LPG

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Driver50

Reputacja

1. Cześć. Po dłuższej przerwie z autkiem Audi 2.0alt znów problem. Pomóżcie jak możecie. Sprawa ma się tak.Wywaliłem kata bo był już szrot. Wstawiłem niby tłumnik. No i zaczęło się. Co jakiś czas podczas jazdy czuć swąd spalonego oleju. Tak jakby kapał na rogrzany element. Dodam że uszczelke pod deklem wymieniłem i na 100 z niej nie kapie. Obejrzałem i obmacałem silnik tam gdzie sie da i nic sucho. A ciągle śmierdzi. Co może być bo już zaczynam świrowć. Z góry dziki za jakięś podpowiedzi.
  2. Cześć. Wiem że temat już wałkowany do bólu. Wiem bo czytałem już wszystko i wszystkie te metody praktykowałem. Silnik 2.0alt po wymianie rozrządu i termostatu. Płyn spuszczony wlany nowy.....no i własnie problem zapowietrzenie. Robiłem wszystko ... a sytuacja wygląda tak. Odpowietrzam przez wąż nagrzewnicy. Powietrze schodzi dodam ze po kilku ściągnieciach węża. Pojawia się sam płyn . Wszstko gorące przewody normalnie sztywne ogrzewanie cud miód. Postoi noc kilka godzin wystygnie i znowu to samo. Ogrzewania brak. Dodam że mam LPG.Parownik gorący. Zauważyłem że wiatrka na chłodnicy często działa. Żeby nie było śrubką na rurce też odpowietrzałem.Co robić czemu tak się dzieje. Skąd to powietrze. Pomocy walcze już dwa tygodnie.
  3. Kolego znaczy się z jakim takim jak podał kolega Kamil-Vag
  4. Cześć w Nowym Roku. Nie wiem czy dobrze wybrałem dział, ale mam taki problem. Audi a4b6 2.0alt 2001r. Podłączyłem Vcds i chciałem zmienić kodowanie licznika .....a tu w okienku kodowania same zera. Jak powinien być zakodowany licznik w moim Audi. Pomocy.
  5. Dziękuję koledzy za pomoc. Sprawdziłem przewody i napięcia. Zakodowałem radio. No i założyłem inny wzmacniacz. Zagrali. Mam wrażenie że tył gra słabiej przy ustawionym Faderze na 0. Jeszcze raz DZEKI.
  6. Super Dzięki wezme sie za to bo lubie dobrą muze w aucie nie mylić z glosną :-)
  7. Też tak pomyślałem. Gdzie szukać wzmacniacza. Może wiesz jaki to wzmacniacz. Kupiłbym ale nie wiem jaki jest kilka rodzajów.
  8. Kolego ogarnolem te przewody przejściówką. K Bus jest podpiety tam gdzie trzeba. Podłączam ompa i jest ok komunikacja. Natomiast nie mam pewności co brązowego przewodu jest pod DwaGnd. Bose jest puste. A pod ten niebieski CB radio podłączyłem ?
  9. Kolego ogarnołem to komp się łączy z radiem więc K Bus jest ok. Za to nie wiem czy brązowy jest dobrzer wpięty bo jest na DWA GND. Zrobiłem przejściówke radio gra tak jak trzeba wyłancza sie po wyciągnięci kluczyka wszystko jest według mnie ok. Bose jest nie podpiete.
  10. Kolego prosze bardzo radio concert cd grundig 8E0 035 186 J . Rozpiska pinów całkiem inna niż we wtyczce, ale ją ogarnołem przjściówką z tym ze nie wiem gdzi podłączyc orzewód brązowy podłączyłem do pinu Dwa GND zielony jest pod K Line zasilanie czerwonym pod pin 7 masa 8 zoataje ten niebieski plus po stacyjce nigdzie nie podłaczony. Mimo wielu prób nie chcą się zdjęcia wczytać.
  11. Dwa głośniki z przodu grające pod radio. Dwa głośniki w drzwiach z tyłu i basowy na podszybiu z tyłu. Acha został mi wolny przewód zasilajacy plus po stacyjce.. Raczej nie wygląda to na Bose bo bose ma chyba wszystkie głośniki pod wzmacniacz a t tylko tył jest aktywny.
  12. Cześć. Wiem zaraz będzie że temat stary, ale ja naprawde szukam już tydzień wszędzie gdzie się da i nic. Jedyna nadzieja w was. Kupiłem Audi a4b6 z nie orginalnym radiem. Grały przednie glośniki starszemu panu to wystarczało. Mnie nie. kupiłem radio concert. No i problem. Inne podłączenie kostki zasilającej. Ogarnołem z tym ze nie ma przewodu do pinu bose. Pewnie jest system audi. Kostka głośnikowa ma podpięte dwa przednie głośniki. Fis wyświetla. Tył nie gra. Może trzeba przekodować radio. Próbowałem różnych kodów. NIC. W zakupionym radiu był taki kod 01001. Może wiecie jaki trzeba wklepać.
  13. Powitać wszystkich wielbicieli Audi. Już u was kiedyś gościłem, ale potem tak wyszło że nie miałem audi. Teraz mam i jestem bardzo zadowlony. Audi to jednak MARKA.