Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomaszab67

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomaszab67

  1. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    We wtorek będę ściągał dekiel do wymiany fazatora to wrzucę tutaj zdjęcie i mi objasnisz lopatoligicznie gdzie te zaworki są
  2. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Wiem. Fazatory czy inaczej mówiąc nastawniki są po dwa na każdej głowicy i po złożeniu tej prawej głowicy i odpaleniu auta chodzil tragicznie tzn strasznie nie równo i coś cykalo tak jakby z kolektora ssącego no i był błąd coś od strony wydechu lecz nie pamiętam dokładnie jaki. Zdemontowalem jeszcze raz pokrywę i przełożyłem te fazatory miejscami czyli z wydechu na ssący i odwrotnie i zauważyłem różnice bo silnik zaczął ciszej chodzić no i nie było już tego cykania z kolektora. Po tej zmianie miejsc wywala teraz błąd na ssącym i na zimnym silniku potrafi nieraz strzelić tak jakby dolot a jak się zagrożenie to jest dużo lepiej. Fazatory zamówione i się zobaczy.
  3. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Suteczek już nie ma przynajmniej w prawej głowicy tylko to siteczko jest w obudowie tych czujników zaraz za kołami z przodu silnika
  4. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Liczyłem na to że jak to będę robił powoli i dokładnie to uda się ustawić przynajmniej w tolerancji.
  5. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Chodzi Ci o te elektrozawory czy koła?
  6. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Zrobię logi podczas jazdy na tych samych grupach. Ogólnie to robiłem tam głowice bo środkowe zawory na ssącym skrzywiło tylko nie wiem czemu bo tylko na prawej głowicy. Samochód jechał i nagle zgasł okazało się że nie ma ciśnienia na prawej i oleju też nie było na bagnecie bo był wyciek. Rozrząd ustawiałem pierwszy raz w życiu przy tym silniku na blokadach ASTA. No i te trzpienie blokujące w kołach też powyrabiane trochę dlatego może tak jest ustawiony. Zdecydowałem o podmianie przestawiacza na ssącym tzn. tego zaworu. Jak będę miał logi to wrzucę tutaj. Ogólnie dzięki za zainteresowanie
  7. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Podejrzewam że przestawiacz faz do wymiany na ssącym bo wywala na ssącym a wcześniej ten co jest teraz na ssącym był na wydechowym oczywiście na banku 1 i wywalało przestawiacz na wydechowym i dużo gorzej dzialal
  8. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    VID_20211015_183133.mp4
  9. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Na ciepłym. Dzisiaj przejechałem się trochę dalej i podczas jazdy wywaliło dodatkowo błąd 15927 Zespol 1 przestawienie walka rozrzadu P1519 -008 usterka. Podejrzewam nastawnik tylko że zespół 1 to prawa głowica a wypadanie na 5 cyl to lewa. Chwilę później po skasowaniu błędów przegonilem trochę ten silnik i wyskoczył tylko błąd od przestawienia walka. Zobaczę jutro jak będzie całkiem zimny czy dalej wypada.
  10. Tomaszab67 odpowiedział(a) na Tomaszab67 temat w 3.0
    Tak. Kompresja 11 bar na tym co wypada zaplon
  11. Tomaszab67 opublikował(a) temat w 3.0
    Witam wszystkich. Mam problem z wypadaniem zapłonu na 5 cylindrze w b6 3.0 ASN. Cewki świece wtrysk podmieniony i dalej wypada lecz najbardziej na zimnym silniku a jak się zagrożenie to praktycznie nie wypada. Pomoże ktoś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.