Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamil12315

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamil12315

  1. z tego co mówili to tak ja tego na kamerach akurat nie widziałem
  2. wszyskie częsci są w porządku ( mam pewnośc bo kompresor poszedł w czasie jazdy próbnej i oglądałem monitoring z prac )
  3. bo poprzednia naprwa troche kosztowała i chce mieć w koncu wszystko zrobione jak nalezy a nie wiem czy powinienem mieć jakieś żale do serwisu czy to złośliwość rzeczy martwych
  4. auto zostało oddane do mechanika wymieniono chłodnicę i termostat oraz sprzegło elektromag kompresora klimy. co najlepsze na drugi dzień auto po pierwsze nie rozgrzewa się wskazówka cały czas pokazuje 50*C oraz po zgaszeniu auta z pojemniczka wyrównaczego dochodzą dziwne dzwięki jakby woda się bąbelkowała i jakby gdzies sobie płyneła. co myślicie warsztat zawinił czy to coś innego ?? ps po zgaszeniu ten dziwny szum to radio pyczietee.mp4
  5. Czy jeżeli silnik jeżdził na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle? najprawdobniej zrobiłem tak 12 tys km mega odczuł to silnik jak uważacie :)))
  6. Czy da się sprawdzić kod błędu w audi a4 b8 2008 rok ?? (wyskoczył mi check engine ) czy tylko po podpięciu kompa ?
  7. nikt nie wie czy to poprawna ilość???
  8. Diesel 2.0 TDI 143KM 105kW 9,0 L takie ilości podają na necie ale wydaje mi sie jakoś za duzo ? waszym zdaniem ile bo nie wiem ile kupic?
  9. Witam sprawa jest taka że poprzedni właściciel lał Motula Xclean EFE 8100 VW 505 00 / 505 01 5w-30(ACEA C2/C3)czy jest on odpowiedni do tego silnika czy mu szkodził? ja mam zamiar używać również Motula ale Xclean 800 5w-30 VW 504 00/ 507 00.Co sądzicie który olej lepszy pozdrawiam i czy stary był zly czy można było go lać ( zdjęcie oleji w załączniku)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.