Treść opublikowana przez Kamil12315
-
Czy jeżeli silnik jeździł na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle?
z tego co mówili to tak ja tego na kamerach akurat nie widziałem
-
Czy jeżeli silnik jeździł na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle?
wszyskie częsci są w porządku ( mam pewnośc bo kompresor poszedł w czasie jazdy próbnej i oglądałem monitoring z prac )
-
Czy jeżeli silnik jeździł na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle?
bo poprzednia naprwa troche kosztowała i chce mieć w koncu wszystko zrobione jak nalezy a nie wiem czy powinienem mieć jakieś żale do serwisu czy to złośliwość rzeczy martwych
-
Czy jeżeli silnik jeździł na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle?
auto zostało oddane do mechanika wymieniono chłodnicę i termostat oraz sprzegło elektromag kompresora klimy. co najlepsze na drugi dzień auto po pierwsze nie rozgrzewa się wskazówka cały czas pokazuje 50*C oraz po zgaszeniu auta z pojemniczka wyrównaczego dochodzą dziwne dzwięki jakby woda się bąbelkowała i jakby gdzies sobie płyneła. co myślicie warsztat zawinił czy to coś innego ?? ps po zgaszeniu ten dziwny szum to radio pyczietee.mp4
-
Czy jeżeli silnik jeździł na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle?
Czy jeżeli silnik jeżdził na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle? najprawdobniej zrobiłem tak 12 tys km mega odczuł to silnik jak uważacie :)))
-
Czy da się sprawdzić kod błędu (wyskoczył mi check engine )
Czy da się sprawdzić kod błędu w audi a4 b8 2008 rok ?? (wyskoczył mi check engine ) czy tylko po podpięciu kompa ?
-
Ile płynu chłodniczego wchodzi do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CR
u mnie weszło około 8 litrów
-
Ile płynu chłodniczego wchodzi do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CR
nikt nie wie czy to poprawna ilość???
-
Ile płynu chłodniczego wchodzi do Audi A4 B8 2.0 TDI 143 KM CR
Diesel 2.0 TDI 143KM 105kW 9,0 L takie ilości podają na necie ale wydaje mi sie jakoś za duzo ? waszym zdaniem ile bo nie wiem ile kupic?
-
Olej który wlewał poprzedni właściciel auta.Jaki olej jest odpowiedni audi a4 b8 2.0 TDI 143km CR
OK
-
Olej który wlewał poprzedni właściciel auta.Jaki olej jest odpowiedni audi a4 b8 2.0 TDI 143km CR
Witam sprawa jest taka że poprzedni właściciel lał Motula Xclean EFE 8100 VW 505 00 / 505 01 5w-30(ACEA C2/C3)czy jest on odpowiedni do tego silnika czy mu szkodził? ja mam zamiar używać również Motula ale Xclean 800 5w-30 VW 504 00/ 507 00.Co sądzicie który olej lepszy pozdrawiam i czy stary był zly czy można było go lać ( zdjęcie oleji w załączniku)