Treść opublikowana przez Kamil12315
-
Mocne trzęsienie się budy podczas wciskania gazu oraz na postoju!(kontrolki check engine,spirala)
Finał akcji uszkodzony czujnik położenia wału!
-
Mocne trzęsienie się budy podczas wciskania gazu oraz na postoju!(kontrolki check engine,spirala)
Lepiej nie zdradzać haha. Ponawiam pytanie można takie auto holowac z takimi podejrzeniami usterki ?
-
Mocne trzęsienie się budy podczas wciskania gazu oraz na postoju!(kontrolki check engine,spirala)
A takie auto (z prawdopodobnie uszkodzonym wałem) można normalnie holowac czy zostaje tylko laweta?
-
Mocne trzęsienie się budy podczas wciskania gazu oraz na postoju!(kontrolki check engine,spirala)
Mocne trzęsienie się budy podczas wciskania gazu oraz na postoju!(kontrolki check engine,spirala) auto tydzień wcześniej było na wymianie kompletnego sprzęgła Audi a4 b8 143 km 280 tyś przebiegu 313495952_5619366451491690_9164061536577474089_n.mp4
-
Problem z pierwszym oraz drugim biegiem na zimnym - skrzynia manualna
Witam W moim audi zauważyłem 3 niepokojące rzeczy z skrzynią 1 nie raz po długich trasach jedynka nie chce się wbić ( wchodzi tak jakby obok zamiast w swoje miejsce)- to występuje mega rzadko 2 na zimnym silniku czesto drugi bieg wchodzi opornie - to występuje prawie zawsze 3 gdy cofam(np. na półsprzegle)używam sprzęgła na zimyn brzmi jakby się męczyło - występuje często Czy może wiecie co może być tego przyczyną czy warto coś z tym zrobić,może można zapobiec kosztom itp pozdrawiam
-
Wymiana głośników na używane B&O
Czy jest duża różnica w nagłośnieniu podstawowym audio Concert a B&O czy według was warto zainwestować w głośniki z B&O Pozdrawiam
-
Szum w radiu mimo zmienianie częstotliwości oraz transmiterów
Też
-
Szum w radiu mimo zmienianie częstotliwości oraz transmiterów
-
Szum w radiu mimo zmienianie częstotliwości oraz transmiterów
też
-
Szum w radiu mimo zmienianie częstotliwości oraz transmiterów
Używam u siebie transmitera do słuchania muzyki i cały czas szumi mimo zmiany częstotliwości oraz testowania róznych transmiterów. Ktoś ma jakiś pomysł?
-
Materiał na desce rozdzielczej jakby się odkleił nie przylega!
Tapicer podobno poszło szybko i przyjemnie ale 150 zł nie moje
-
Czy wymieniacie olej w skrzyni manual ?
Czy wymieniacie olej w skrzyni manual 2.0 tdi 143 km i ile taka wymiana kosztuje ??
-
Materiał na desce rozdzielczej jakby się odkleił nie przylega!
i kto wykonuje takie naprawy bo sam raczej się poddaje ???
-
Materiał na desce rozdzielczej jakby się odkleił nie przylega!
na 99% orginalna ale wiesz jak to jest ręki sobie uciąć nie dam czy coś nie było majstrowane ( poduchy nie były strzelane)
-
Materiał na desce rozdzielczej jakby się odkleił nie przylega!
a co jaki klej można użyć do takiego typu materiału ??
-
Materiał na desce rozdzielczej jakby się odkleił nie przylega!
Witam mam taki defekt na desce rozdzielczej. Deske w jednym miejcu jakby się odkleiła gdy dotykasz to miejsce to jest miękkie i nie przylega. Gdzie można to naprawić i czy obędzie się bez demontażu całej deski.
-
Błąd kolektora ssącego P201500
koszt wymiany i nastawienia klap to 48 zł a moduł kosztował mnie 500 zł
-
Błąd kolektora ssącego P201500
-
Auto nie osiąga temperatury roboczej
czyli w tych rocznikach zawsze są 2 termostaty???
-
Auto nie osiąga temperatury roboczej
no najwyraźniej tak jest bo nie było wspomniane ani przez sekunde o drugim termostacie jutro podjadę i podpowiem ten problem może to faktycznie to
-
Auto nie osiąga temperatury roboczej
mój kumpel o tym też mówił i twoim zdaniem poprostu to ten drugi może byc wadliwy i przynosić takie efekty
-
Auto nie osiąga temperatury roboczej
znaczy na fakturze mam wymianę raz a jako reklamacja zmieniali 3 razy ponieważ mysleli ze to pech i dostali trafny towar
-
Auto nie osiąga temperatury roboczej
tak posiadam wszyskie
-
Auto nie osiąga temperatury roboczej
Witam Wymieniłem w aucie chłodnice,termostat. Ponieważ zauważyłem że auto sie grzeje maks do 70 *C a pózniej jeszcze uderzyłem w zająca przez co chłodnica oberwała. Po wymianie chłodnicy i termostatu w serwisie auto się nie grzeje podczas jazdy tylko na postoju . Termostat był wymieniany 3 razy i dalej to samo Ktoś może ma pomysł co to za magia sie dzieję z autem ??
-
Czy jeżeli silnik jeździł na popsutym termostacie i silnik mało kiedy miał 90*C to bardzo źle?
uznano reklamacje wadliwy był nowy zamontowany termostat. po 2 dniach ta sama sytuacja. serwis wymieniał 3 razy termostat i nic poddali sie dalej mam tą usterke ze auto sie nie grzeje zrobili tester cząstek spalin w układzie i wyszło ze ich nie ma co zrobic z tym dalej :))