Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto nie osiąga temperatury roboczej


Kamil12315

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Wymieniłem w aucie chłodnice,termostat. Ponieważ zauważyłem że auto sie grzeje maks do 70 *C a pózniej jeszcze uderzyłem w zająca przez co chłodnica oberwała.

Po wymianie chłodnicy i termostatu w serwisie auto się nie grzeje podczas jazdy tylko na postoju . Termostat był wymieniany 3 razy i dalej to samo 

Ktoś może ma pomysł co to za magia sie dzieję z autem ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz chociaż jedną pokazać? Ciekawi mnie dlaczego aż 3 razy wymieniano termostat i nadal on wydaje się być winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak, że w B8 jest dodatkowy termostat i ten taki zaworek zwrotny ? Nie wiem czy u Cb jest ale u mamuśki w TDI w przedlifcie są 2 termostaty i ten zaworek właśnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

Możesz chociaż jedną pokazać? Ciekawi mnie dlaczego aż 3 razy wymieniano termostat i nadal on wydaje się być winny.

znaczy na fakturze mam wymianę raz a jako reklamacja zmieniali 3 razy ponieważ mysleli ze to pech i dostali trafny towar 

Edytowane przez Kamil12315
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kamil-vag napisał:

A nie jest tak, że w B8 jest dodatkowy termostat i ten taki zaworek zwrotny ? Nie wiem czy u Cb jest ale u mamuśki w TDI w przedlifcie są 2 termostaty i ten zaworek właśnie...

mój kumpel o tym też mówił i twoim zdaniem poprostu to ten drugi może byc wadliwy i przynosić takie efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mechaniory na to nie wpadły? :facepalm: uznałem to za pewnik bo to już praktycznie norma w tych silnikach, że ten drugi termostat pada..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Langista napisał:

I mechaniory na to nie wpadły? :facepalm: uznałem to za pewnik bo to już praktycznie norma w tych silnikach, że ten drugi termostat pada..

no najwyraźniej tak jest bo nie było wspomniane ani przez sekunde o drugim termostacie jutro podjadę i podpowiem ten problem może to faktycznie to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...