Treść opublikowana przez MarcinA418T
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Wyjąc cewki i zakręcić ?
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Niby sucho
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Już sam nie wiem, co mam robić od czego zacząć
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Czyli jak wkoncu ?
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Skąd wiadomo ze woda w silniku ? Po świecach ?
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Podczas sprawdzania szczelności UPG. Chodził z 2 minuty rozgrzany i płyn nie zmieniał koloru, po kolejnej minucie woda wyrzuciła czynnik z rurki. @Langista @Muskel1
-
Uciekający płyn chłodniczy.
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Po dłuższym postoju odpalić na chwile i spojrzeć na tłoki, a świece jakie maja być koloru ? Ciężko będzie mi zajrzeć bez kamery do cylindrów
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Jak zdiagnozować więc co mu dolega ?
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Jeśli uszczelka jest cała, a jest popękana głowica, test UPG to wykaże ?
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Jaki wygląd świec powinien zaniepokoić ?
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Głowice da się wyjąc przez maskę ? Myslicie ze to UPG ? Jestem w Chorwacji i jak jeżdżę pod górki itp. To schodzi mi z 1-2l wody na 200km. Auto też zaczyna mi poszarpywać gdzieś przy 2/3 tyś obrotów.
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Uszkodzone UPG może iść z tym w parze że jest mniej mocy i auto mniej zrywne ? Orientujesz się koszt regeneracji głowicy ?
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Skąd taka teoria ? A nie było by wtedy wody w oleju ? Dodam że auto ostatnio jakby straciło trochę mocy, lekko trzęsie budą i czasami poszarpuje.
-
Uciekający płyn chłodniczy.
Witam od dłuższego czasu ucieka mi płyn chłodniczy, olej czysty, woda w zbiorniczku również. Nie widać żadnych wycieków ani nic z tych podobnego. Ostatnio wymienione były oringi przy nagrzewnicy bo puszczały. Czy to normalne że gdy auto jest nagrzane i woda zalana pod korek,odkręcam korek od chłodzenia i woda dosłownie kipi i się wylewa ? Gdzie mogę szukać przyczyny wycieku ? Żadnych plan nie zostawiam. A4 B6 1.8T AVJ Avant
-
Błąd 01539
Okej dzięki, dziś spróbuje.
-
Błąd 01539
Wstawiam autoscan. AutoScan.txt Filmik gdzie widać że działa regulacja lamp. IMG_1199.MOV Oraz drugi filmik z dźwiękiem lampy. FullSizeRender.MOV
-
Błąd 01539
Czyli zrobić auto scan i wstawić cały w postaci txt?
-
Błąd 01539
To znaczy ? Wszystkie błędy które mi wyrzuca ? Czy tylko te z xenonu
-
Błąd 01539
Witam, gdzieś miesiąc temu zarzucałem zderzak i błotnik i zdjąłem obie lampy. Podłączyłem dwie przednie lampy które przedtem działały prawidłowo, zaświeciła mi się kontrolka od poziomowanie świateł. Olałem temat, dziś podpinam pod Vag-a i wyskakuje 01539. Chciałem skasować błąd, ale nadal wraca. Poszedłem na przód auta i kasuje, widzę ze obie lampy się opuszczają tak samo, ale z prawej wychodzi dziwny dźwięk jakby na samym dole o coś się blokowała. Takie dosyć głośne bzyczenie. Ktoś pomoże co to może być ? Dodam że próbowałem robić adaptacje przez grupę 55 i 001. Ale wyskakiwał tam error.
-
Schodzący czarny kolor z listwy
A rozumiem że jest to pomalowane ? A nie listwa jest do kupienia w takim kolorze ?
-
Schodzący czarny kolor z listwy
-
Rdza na górnej listwie na drzwiach.
Czyli ta aluminiowa listwa wraz z czarną ?
-
Rdza na górnej listwie na drzwiach.
Dzięki kolego, czyli do wymiany aluminium pod spodem czy czarna listwa ?
-
Rdza na górnej listwie na drzwiach.
Kolego nie poratował byś mnie jakimś linkiem? Nie chce kupić nie to co trzeba…