Treść opublikowana przez MarcinA418T
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Wiesz co wymieniłem ostatnio DV na jakis zamiennik, jak to sprawdzic nie wiem szczerze. Przy zdjęciu DV Olej się z niej wylał, 95 PB za słabe paliwko ? A co z turbem nie idzie równo ? Jak jade załóżmy sobie na 2 biegu, i tak dodaje leciutko gazu tak naprawdę lekko. To w przedziale tak 1900-2400 jak turbo wstaje mam takie jakby dławienie/szarpanie.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Dodaje logi @przem8. @Łukasz13 Statyczne : http://vaglogi.pl/log-001_003_1F8iYoB.html http://vaglogi.pl/log-002_033_MbUJThY.html http://vaglogi.pl/log-090_093_rX502b.html Dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-002_033_w6l6z.html http://vaglogi.pl/log-003_020_Nm5660v.html http://vaglogi.pl/log-115_118_rw057.html
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Ezektor uszczelniony, wieczorem wrzucę logi.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
@przem8 mówię, najbardziej zastanawia mnie to że po odpaleniu dopóki auto się nie nagrzeje, samochód serio ma moc, potem jakby trochę mu ubywało..
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
@przem8 miga Check, wyrzuca zapłon ale to na 95% przez gaz, bo często 1-2 min po przełączeniu na LPG przy przyspieszaniu wyrzuca zapłon. Na PB praktycznie nigdy.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
@danioo dzieki kolego, wymieniać odrazu wszystkie ? Jutro może podjade gdzieś do ASO i kupie te wkrętki, oringi dobiorę sobie w sklepie z gumami. W każdym salonie/serwisie sprzedają części ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Masz może jakieś numery OE ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Tak BRC, okej układ napompowany znalazłem 2 nieszczelności, jedna przy ezektorze ale niestety podczas próby uszczelnienia zaworek zwrotny się ułamał, zamówiłem go na poniedziałek. A druga nieszczelność jest pod drugim wtryskiem PB. Logi zrobię w poniedziałek po zmianie zaworka w ezektorze. Do wymiany podkładka pod wtryskiem ? To możliwe ze są tylko 2 nieszczelności, znaczy chodzi mi o to, ze czy takie dwie nieszczelności mogą mocno wpływać na działanie auta, pod tym wtryskiem dosyć mocno dmucha.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
@przem8 Ładować ciśnienie przez te wężyki od gazu co są wiercone w kolektorze dolotowy ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Zatkać odme w miejscu gdzie wchodzi ten (grzybek) który znajduje się blisko turbo/filtra powietrza ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
@Łukasz13 zatkać rurę przy przepływce, i przy odmie i nabić powietrze w układ ?
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Powiedz proszę jakie logi potrzebne, jutro wstawie wszystkie jakie trzeba.
-
Spadek mocy, dziwne syczenie, drgania na luzie
Witam, od jakiegoś czasu borykam się z dziwnymi rzeczami, autko A4 B6 1.8T AVJ+LPG, auto rzekomo 200km, wymienione wtryski od BEXA, turbo jakaś hybryda. Auto od jakiegoś czasu ma spadki mocy, jak odpalam auto to mam wrażenie że na zimnym silniku auto ma o 30/40 koni więcej, gdy się nagrzeje jakby ucieka mu trochę koników. Od 2 tyś obrotów gdy wstaje turbo słychać dziwny syk cały czas podczas przyspieszania, turbo wysypało się 3 miesiące temu, zregenerowane w porządnej firmie PerunTurbo, i gdy już sobie stanę na światłach czuje jakby szarpało delikatnie silnikiem, gdy siedzę w aucie czuje te drgania/szarpnięcią (występuje na PB i LPG).Gdy dodaje gazu gdy auto jest LPG z obrotów jałowych i dodaje w miejscu dynamicznie mocno gazu, czuje jak go dławi, na benzynie tego objawu nie ma. Prosze o porady od czego zacząć