-
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Witam, chciałbym zaprosić zainteresowanych do regeneracji przycisków panelu klimatronika, ESP, wizytownika czy uchwytu na napoje. Mogę to wykonać i odesłać, bądź sprzedać już zregenerowane elementy. Kontakt na e-maila: [email protected]
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
Witam, chciałbym zaprosić zainteresowanych do regeneracji przycisków panelu klimatronika, ESP, wizytownika czy uchwytu na napoje. Mogę to wykonać i odesłać, bądź sprzedać już zregenerowane elementy. Kontakt na e-maila: [email protected]
-
Pompowtryski 1.9 AVF
Aktualnie mam tylko takie, ktorye grupy beda jeszcze potrzebne? Grupy 003, 008, 011: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Pompowtryski 1.9 AVF
Panowie, mam pytanko odnośnie pompek do AFV. Okazało się, że ktoś założył 073 AG, z tego co się orientuję są z wersji 101km. Auto ogólnie chodzi ok, ale jest niedosyt mocy, nie idzie jak inne 130km. I teraz czy to może być tego wina? Coś da się zrobić bez zmiany pompek, żeby auto normalnie jeździło? Nie chcę wymianiać, ponieważ te są po regeneracji, przynajmniej tak wynika z papierów które dostałem z samochodem. Liczę na pomoc, pozdrawiam.
-
Analiza logów, brak mocy
Przeciągnięcie kilka razy na 2 czy 3 biegu do konca daje efekt, ale na jakiś czas, wiec stawiam geometrie. Wyszedł taki kwiatek że prawdopodobnie są założone za małe pompowtryski, a dokladnie 038130073AG, jak na to patrzeć i co mozna z tym jeszcze zrobić zeby auto ożyło nie ładując pieniedzy w pompki?
-
Analiza logów, brak mocy
Mam pewien problem z Audi, przy kupnie nie miała kompletnie mocy, miało być winne podciśnienie. Zostało to naprawione auto jako tako ożyło, czuć doładowanie, ale to nadal nie jest 130km. Zrobiłem logi grup 003,008,011, jakby mógł mi ktoś to przejrzeć i powiedziec mniej wiecej na co zwrócić uwagę to byłbym wdzięczny. Jeśli potrzeba wiecej logów to je wykonam i wrzucę na dniach. Dodam ze błędów brak, tylko od poduszek silnika, ale to raczej nie ma wpływu. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
Mat3uszq
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta