Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mat3uszq

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, chciałbym zaprosić zainteresowanych do regeneracji przycisków panelu klimatronika, ESP, wizytownika czy uchwytu na napoje. Mogę to wykonać i odesłać, bądź sprzedać już zregenerowane elementy. Kontakt na e-maila: [email protected]
  2. Witam, chciałbym zaprosić zainteresowanych do regeneracji przycisków panelu klimatronika, ESP, wizytownika czy uchwytu na napoje. Mogę to wykonać i odesłać, bądź sprzedać już zregenerowane elementy. Kontakt na e-maila: [email protected]
  3. Mat3uszq odpowiedział(a) na Mat3uszq temat w 1.9TDI
    Aktualnie mam tylko takie, ktorye grupy beda jeszcze potrzebne? Grupy 003, 008, 011: Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  4. Mat3uszq opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Panowie, mam pytanko odnośnie pompek do AFV. Okazało się, że ktoś założył 073 AG, z tego co się orientuję są z wersji 101km. Auto ogólnie chodzi ok, ale jest niedosyt mocy, nie idzie jak inne 130km. I teraz czy to może być tego wina? Coś da się zrobić bez zmiany pompek, żeby auto normalnie jeździło? Nie chcę wymianiać, ponieważ te są po regeneracji, przynajmniej tak wynika z papierów które dostałem z samochodem. Liczę na pomoc, pozdrawiam.
  5. Mat3uszq odpowiedział(a) na Mat3uszq temat w 1.9TDI
    Przeciągnięcie kilka razy na 2 czy 3 biegu do konca daje efekt, ale na jakiś czas, wiec stawiam geometrie. Wyszedł taki kwiatek że prawdopodobnie są założone za małe pompowtryski, a dokladnie 038130073AG, jak na to patrzeć i co mozna z tym jeszcze zrobić zeby auto ożyło nie ładując pieniedzy w pompki?
  6. Mat3uszq opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Mam pewien problem z Audi, przy kupnie nie miała kompletnie mocy, miało być winne podciśnienie. Zostało to naprawione auto jako tako ożyło, czuć doładowanie, ale to nadal nie jest 130km. Zrobiłem logi grup 003,008,011, jakby mógł mi ktoś to przejrzeć i powiedziec mniej wiecej na co zwrócić uwagę to byłbym wdzięczny. Jeśli potrzeba wiecej logów to je wykonam i wrzucę na dniach. Dodam ze błędów brak, tylko od poduszek silnika, ale to raczej nie ma wpływu. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.