Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyskg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyskg

  1. Ok dziekuje :) Raz z drugiej strony rok temu wymieniłem czujnik zamiennik za 45zl i niema problemu jak narazie.. Boscha kosztuje 225ziko :((
  2. Prosze :) Log-DDD8888888-WAUZZZ8E03A016860-33572km.txt
  3. Logi ogarnę w vcds.. ale nie ogarnę zeby to tu wyslac :(
  4. Witam panowie.. Pacjent 2.0 alt. Mam problem z świecącym sie esp i abs.. vcds mowi ze tylne prawej kolo czujnik. Kiedyś rzadko sie swiecily te esp i abs.. z tygodnia na tydzień coraz częściej i teraz juz nawet przy odpaleniu i przy zapłonie nie gasną. Jak gase i odpalam auto to gasną i potem znowu sie świecą. Pytam..bo sie boje ze to moze sterownik siadł :( czy moze sam czujnik do wymiany. Kiedyś wymieniłem tylne lewe i spokój Pozdrawiam
  5. Witam. Co byście doradzili ? Od 6 lat jeżdżę tym autem i od początku dolewałem około 650do 700ml na 1000km. Teraz po dodaniu od kontrolki niskiego stanu oleju około 750ml i po przejechaniu teraz 670km juz na bagnecie sucho.. za niebawem znów stan niskiego oleju sie pojawi. To normalne rak drastyczny wzrost pobór? Dodam ze wycieków niemam żadnych ;( I nic do tej piry nie zmienialem..olej to motul 5w/40 przejechane 324k Pozdrawiam
  6. Witam. Ostatnio jechałem ekspresówka i wyskoczył mi check. Okazało się sonda 1 p0130 -004 usterka elektryczna w obwodzie. Jak myślicie sonda uszkodzoną? Pozdrawiam
  7. Modól miałem podlaczony pod halogeny i tylko one świeciły. Teraz zamiast pod halogeny chce podpiąć pod światła mijania
  8. Witam. Policjant doczepił mi się że na światła do jazdy dziennej miałem podłączone pod halogeny. Teraz pytanie. Gdzie podpiąć drl pod światła mijania? Pewnie są dwa przewody a niewiem gdzie..czy może pod bezpiecznik? Proszę o pomoc:)
  9. Witam. W a4 b6 2.0 ALT zamierzam wymienić olej w skrzyni. Wskażecie link na allegro jakiś niedrogi olej ? Będę wdzięczny:)
  10. Odpinalem I dalej to samo Kupiłem kontakt i w poniedziałek powtórzę ta cynnosc
  11. Witam. Wczoraj zmieniłem czujnik sprzęgła pod pedałami numer pocztkowy inny..ale to chyba zbieg okoliczności że na drugi dzień wyskoczył mi na liczniku esp I abs. Odpiąłem kostkę wiązki od abs i były trzy zasniedziale stylki. Wyczyściłem włożyłem i dalek vcds nie widzi sterownika abs. Co mogło się stać? Pozdro A4 b6 ALT
  12. Dziś mechanik oddał mi auto po wymianie tego łańcucha I napinacza. Jak widać na starym napinacza mechanik mówił że rozleciał się ślizg jeden na nim w rękach. Także polecam tam zaglądnąć,jak ktoś niewie czy tam było coś wogole robione. Pozdro
  13. Na łańcuchu jest PTA wygrawerowane..A na napinacza laserem tylko te numery co widać.. pierwszy raz mam taki zestaw,więc trudno mi ocenić. Jednakże wszędzie mówią że hepu da rade
  14. Kto ci doradzil hepu ? Jakiś zaufany ? Zobacz trochę osób to kupuje.. Jesteś????
  15. Oby się nie okazało,że cena adekwatna do jakości. Jak coś to Cie posądze !
  16. Ok..jutro będę miał foto. U mnie pewnie też wszystko będzie w zajeb8stym stanie..ale niewiem czy wogole był wymieniany i przebieg mam 310k a słyszałem przypadki ze komuś i nie jednej osobie strzelił i to bez objawów wcześnie:) Widzę kolego że poprostu testujesz chyba mnie produkt i że sam nie jesteś pewny co to
  17. Już tak zrobiłem.
  18. Już zamówione zestaw hepu
  19. Zgadza się..bo inaczej byle co nie robi
  20. Przed chwilką dzwoniłem do hepu i mówili że zlecają produkcję.. lancuch robi sqag a napinacz robi im Ina.. ciekawe,nie ?
  21. Ok przekonałeś mnie kolego Mam pompę hepu I jest rewelacja. Więc jutro zamawiam zestaw hepu
  22. Były jakieś objawy że robiłeś wariator i zawór ?
  23. Hepu jest o połowę tańszy niż febi. Czy hepu napewno będzie dobre ? Rozjaśnij mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.