Dorzucam zdjęcia nawigacji. Audi jest a4 B8 faktycznie.
To rozumiem że uda się z karty SD. Jednak próbowałem ale gdy wgrałem pliki na kartę SD nawigacja nie czytała.
Próbowałem szukać nowych tematów w tym zakresie ale nic nie mogę znaleźć.
Moje pytania
Czy uda się wgrać nawigację poprzez SD lub napędu DVD który jest przy nawigacji? Czy musi być dokupiony osobny napęd DVD do bagażnika?
Czy uda się znaleźć jakieś nowe nawigacje?
Screen z nawi poniżej