Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dante18

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dante18 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Miałby ktoś może rozpiskę/schemat/numery katalogowe uszczelek do termostatu? O ile jeden oring był w zestawie i ten został zmieniony o tyle resztę zostawiłem starych uszczelek w tych wężykach no i niestety gdzieś któraś puszcza płyn chłodniczy. Audi a4 b7 1.8t sedan
  2. Witam. Takie pytanko, wie ktoś jak wyciągnąć tą żarówkę z zabudowy, żeby tu żadnego plastika nie pourywać: To ta w bagażniku w sedanie.
  3. Cześć! Przyszło mi wymienić termostat do mojego audi a4 b7 1.8t BFB. Auto bardzo długo łapie temperaturę, wskazówka opada na wolnych obrotach itp. Koniec końców się dogrzewa bo robię długie trasy i tak jeżdżę sobie na tym już z rok... Postanowiłem, że w końcu go wymienię i teraz pytanie, jaki wybrać? Termostat w ASO (mam blisko) koszt: 560 złotych z gwarancją 2 lata. Ale tak sobie myślę, że do do 17 letniego auta pchać termostat za pół tysiaka to lekka przeginka tym bardziej, że to cześć eksploatacyjna. Rozejrzałem się za zamiennikami i wybrałem dwie firmy: GSa polecał mi mój znajomy, że niby nic lepszego nie dostane, ja jeszcze rozważam mahle/behr. Koszt takich zamienników to 300 złotych, prawie 2 razy taniej niż w tym ASO... Gdzie jest problem? A no już zdążyłem zamówić sobie taki to termostat GSa za prawie 400 stówy i przyszło chińskie g... To już po samym wyglądzie szło stwierdzić, że to nie pochodzi długo. Ogólnie dostać termostat made in germany podobnież graniczy teraz z cudem. W ASO obstawiam, też nic lepszego nie dostane niż chińczyka, a przepłacę, tyle że ta gwarancja jest kusząca. Macie może jakaś sprawdzoną markę gdzie warto by było zaryzykować, czy po prostu wkładać to co przywiozą i liczyć na cuda?
  4. Dante18 odpowiedział(a) na Dante18 temat w 1.8T
    Tak filtrów. No ja to biorę tylko z manna od wielu lat i się nie sparzyłem no ale jestem otwarty na nowości. Czyli wychodzi na to, że wk 720/6. Dzięki wielkie!
  5. Dante18 odpowiedział(a) na Dante18 temat w 1.8T
    Dokładnie BFB. P.S Polecisz może jeszcze jakaś firmę przy okazji?
  6. Dante18 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam! Chciałbym zapytać jaki filtr paliwa będzie pasował do mojego auta. Wymieniam go po raz pierwszy od zakupu i mam mały problem. Model to AUDI A4 B7 1.8t 163 120 kw 8E SEDAN Do tej pory zawsze wybierałem firmę MANN tyle , że do tego modelu wskazuje mi aż 3 rożne filtry: Filtr paliwa MANN-FILTER WK 720/3 Filtr paliwa MANN-FILTER WK 720/5 Filtr paliwa MANN-FILTER WK 720/6 Pierwszy odpadł w przedbiegach po przewertowaniu forum. Zostały tylko dwa: 720/5 oraz 720/6. Z tego co się dokopałem na forum to 720/5 jest do wersji z quattro. (u mnie oś) ale informacje jakie znalazłem są jakieś metne... Moze ktoś coś podpowiedzieć/doradzić?
  7. To dokładnie ta żarówka - P21W. Dzięki wielkie za pomoc.
  8. Witam. Spaliła mi się żarówka od świateł dziennych (DRL) w audi a4 b7 2006 xenon. Jaki to jest w ogóle rodzaj i typ żarówki? Chodzi mi o podstawową żarówkę. Bo nigdzie nie mogę tego znaleźć... Ten typ świateł:
  9. Wrzucam wyżej zdjęcia podglądowe jakby ktoś tam się jeszcze interesował kiedyś. Felga alutec ikenu 17", opona 225/45 r 17, zawieszenie standardowe. Wygląd kwestia gustu. Jeżeli chodzi o jazdę to nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeździ mi się na tym prawie tak dobrze jak na 16. Owszem wyboje czy inne dziury są nieco bardziej odczuwalne ale jak dla mnie komfort się wiele nie zmienił. Być może dlatego, że bardzo rzadko jeżdżę po wyboistych drogach. Spalanie nie znacząca się podniosło o jakieś minimalne, nieznaczące wartości.
  10. Witam. Wybieram opony na lato i zastanawiam się nad w/w oponami. Auto to a4 b7 1.8t - rozmiar na wlepce 235/45 I teraz mam takie pytanie czy lepiej kupić rozmiar z wlepki klasy średniej czy w tej samej cenie wziąć coś z najwyższej półki z tego zamiennika? (225/45) P.S O 215/50 nie wspominam bo ceny opon kompletnie się nie kalkulują do w/w rozmiarów.
  11. Tak już patrzyłem ale większość zdjęć jest albo z konfiguratora albo z photoshopa i z reguły na furach które nawet na stalówkach wyglądały by lepiej niż 98% aut na polskim rynku...
  12. Ma ktoś może takie felgi na swoim samochodzie i podesłał by zdjęcie jak to wygląda?
  13. Dzięki za opinie. Wezmę 17stki. Awaryjnie mam jeszcze oryginalne sprężyny obniżające na których auto wyjechało z fabryki. Zmieniłem je ponieważ jak dla mnie auto w zimie siedziało za nisko. Może coś w tym kierunku jeszcze pokombinuje. Żeby nie zakładać nowego wątku... Którą firmę alufelg wybrać? Borbet czy Alutec? Obie są mniej więcej w tych samych pieniądzach czyli +/- 450 złoty. OZ to już wydatek 800 złotych także... Został bym przy tych "budżetowych". Wie ktoś coś może o tych firmach? Mógłbym szukać oryginałów i pewnie bym znalazł używki w tych pieniądzach tyle tylko, że wymiana opon coraz bliżej a to pewnie trochę by potrwało.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.