Treść opublikowana przez MaxRafi206
-
Turbosprężarka
Witam, z powodu padajacej turbiny, pisze ten post z prośbą o pomoc..., Co włożyć innego aby pasowalo bez przerobek p&p do a4 b7 2.0tdi quattto BPW moc ok 170km ( turbo seria nie wytrzymała dlugo.) Moze ktoś poleci kogoś, kto przerabia ,lub składa hybrydy, albo ma cos fajnego do sprzedania. Z goru dzìękuje za wszelakie informacje.
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
?
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
Dziękuję kolego za pomoc, wszystko się udało i kamera cofania działa jak nalezy dzięki temu prostownikowi sygnału który mi poleciłeś. Dzięki i pozdrawiam.
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
Oczywiście,dam znać tylko muszę gdzieśnajpierw wyszukać taki bajer.
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
Dziękuję za info spróbuje taki zakupić i zobaczymy czy będzie dzialać. Dzięki wielkie.
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
Czyli jakiś filtr przeciw zakłuceniowy?
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
Ogólnie to ten kabelek jest połączony z + od żarowki wstecznego. Z jednej strony do radia chinch i reverse a z drugiej masa, i + od żarówki połączony z + kamery.
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
Podpiety jest do czerwonego kabelka od chinch kamery.
-
Kamera cofania nie pokazuje obrazu po wrzuceniu wstecznego
Witam, mam problem z kamera cofania podłączoną do chińczyka w a4 b7. Kamera niby działa, ale nie działa. Kamera włącza się normalnie i jest obraz ale tylko na zgaszonym silniku, po odpaleniu auta kamera po wbiciu wstecznego nie pokazuje obrazu. Ktoś może wie dlaczego tak się dzieje? Z góry dzięki za wszelakie wskazówki.
-
Radio 2 din Android.
Witam, pomoże ktoś i powie, lub podpowie gdzie najlepiej podpiąć (+) pod radio android 2 din (Chinczyk) aby uruchamiało się po stacyjce. Czytałem dużo postów ale nigdzie nie ma konkretnej odpowiedzi. Bezpieczniki 37 mało zadawalajacy efekt, bo działa tylko jak kluczyk w pozycji zapłonu więc muszę stać na światłach bo mam przełącznik AUTO, żeby radio grało. Ma ktoś jakoś sensownie ten (+) podpiety?. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
-
Radio Android
A z kąd wziołeś (+) po stacyjce aby radio włączało i wyłączało się po stacyjce.?