Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AIDS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AIDS

  1. Jeżeli masz taka możliwość to mógłbym podjechać, może jakoś się dotoczę bo objawy mam teraz prawie cały czas.. :/
  2. Cześć. Właśnie chce zrobić ale nie bardzo ma u kogo.. dzisiaj podłączyłem OBD2 z apką na tel. żeby zaobserwować jaki jest przepływ powietrza przez przepływkę i było około 130 mg a koretka krótkoterminowa paliwa to około 8% to też chyba w normie. Może podpowiesz czy logi mogę zrobić takim małym urządzeniem z aplikacją czy muszę do jakiegoś mechanika/elektronika samochodowego się udać?
  3. Cześć Pisze pierwszy post i mogę nie być szczegółowy ale postaram się dobrze opisać mon problem. Mianowicie: nabyłem a4b7 z 2007r, po kilku dniach zaświecił się check (uboga mieszanka) z autem nic się nie działo do czasu serwisu olejowego(wiadomo filtry, oleje postawa po zakupie) po odebraniu auta od kolegi który ma zakład od razu zauważyłem że brakuje mu mocy i w okolicy 3-3.5 tys ob. Auto szarpie i słychać syczenie z intercoolera. Wróciłem, kolega podpia kompa i nic, 0 błędów, przejechaliśmy się kilka km a komputer nic nie pokazał. Postanowiliśmy że pojeżdżę trochę może jakiś błąd wyskoczy to wrócę na diagnozę kompem. Wyjechalem, dawałem mu trochę po garach aż intercooler rozwaliło, wróciłem na lawecie :/. Kolega wymienił, mówił że szarpanie w tym zakresie minęło ale na wyższych obrotach czasem się pojawia. Przeczyścił przepustnice, przedmucham przepływka i mówił że przeszło. Odebrałem i faktycznie było ok do czasu wymiany akumulatora, po wymianie odpaliłem auto i problem wrócił. Auto czasem na luzie nie wkręcalo się powyżej 4 tys a czasem kręcił się norlamnie ale już pod czas jazdy jakby się dusił i szarpał przy około tych 3 tys. Przejeździłem tak trochę i np. Na trasie 6 bieg gaz w podłodze i max 180km h po ponownym podlaczwniu kompa pokazał się błąd czujnika temp. Silnika, po przeczysczeniu go błąd zniknął ale objawy nie. Wróciłem do domu na drugi dzień wszystko ok lecz po 2 dniach znowu check ale jeździł normalnie aż do czasu kiedy usunąłem błąd. Po ponownym odpaleniu znów auto zamuliło. Nie mam już pomysłów co wymienić co zrobić żeby zdjagnozowac problem.. Może ktoś mi coś podpowie. Pozdrawiam
  4. Cześć wszystkim!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.