-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Faktycznie izolacja była cała ale przewody w środku złamane kable wymienione i wszystko śmiga ? Dziękuję za rady
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Na kostki w słupku B tak muszę sprawdzi czy dochodzi do kostek przy sterowniku drzwi. Dziwne bo żadnych błędów na kompie zamek działa głośniki działają podświetlenie też tylko otwieranie i zamykanie drzwi... Cała wiązka jest ori
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
A może to być wina tego że linie can podłączyłem do Lini can u pasażera z przodu?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Nie mogę
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Kanał 61 na 0 więc chyba tak
-
DizzyPL obserwuje zawartość Zapach benzyny/spalin w kabinie , Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7 , Świece zapłonowe 1.8t i 1 inny
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Witam. Dziś podłączyłem u siebie Ele szyby tył wszystko działa podświetlenie zamek itd ale szyby nie działają.. Może ktoś miał taką sytuację.
-
Świece zapłonowe 1.8t
Witam dziś wymieniałem świece i nie podoba mi się ich wygląd. Czy silnik ma policzone dni czy dawno były nie wymieniane? Dodam że auto posiadam pół roku i podobno poprzedni właściciel wymieniał je.
-
Amortyzatory 1be
Witam szukałem dużo na forum tego typu rzeczy ale nic mi nie pomogło więc pytam. Chcę zmienić moje ori zawieszenie 1bv na coś bardziej komfortowego i tu zaczynają się problemy z doborem amortyzatorów. Chcę zwiększyć komfort ale nie chce dźwigać i opuszczać auta i pytanie jakie amortyzatory wybrać
-
Podłączenie ori radia do nie ori instalacji
Już mam vcds lite
-
Podłączenie ori radia do nie ori instalacji
W kabel chciałem zainwestować a skąd oprogramowanie czy coś?
-
Podłączenie ori radia do nie ori instalacji
A kodowania nie mam jak zmienić bo nie posiadam vag ani nic a nie bardzo wiem kto w okolicy mi to zrobi
-
Podłączenie ori radia do nie ori instalacji
Podpięta. Jak w ustawieniach wejdę na telefon vol to przód się załącza a tył wyłącza. Ale to tylko na kilka senund potem dalej sam tył
-
Podłączenie ori radia do nie ori instalacji
Nikt nic nie wie? Wszystko działa tylko przód nie gra..
-
Podłączenie ori radia do nie ori instalacji
Radio podłączone okazało się że mam tubę wzmacniacz itd i tył gra pięknie ale za to przód milczy ? sprawdzałem balance itd i wszystko jest ok chyba że coś pominąłem ale radio po niemiecku a u mnie on leży może ktoś wie jak to naprawić?
-
Zapach benzyny/spalin w kabinie
Witam od pewnego czasu w kabinie czuję paliwo bądź spaliny ciężko mi to określić może też być tak że czuję to i to. I teraz pytanie od czego zacząć poszukiwania? Czuję to tylko na obiegu zewnętrznym na obiegi wewnętrznym nie no chyba że otworzy się okno
DizzyPL
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta