-
kamil2222 obserwuje zawartość Ile wtryskiwaczy ma 1.8 cjeb , Wtryskiwacze paliwa Audi A5 8T 1.8 TFSI CJEB , Dziwne cykanie z lewej strony silnika 1.8TFSI CJEB w Audi A4 B8 i 6 innych
-
Wtryskiwacze paliwa Audi A5 8T 1.8 TFSI CJEB
Cześć, mógłby ktoś podać nr wtryskiwaczy paliwa (pośredni i bezpośredni) nr vin WAUZZZ8T6CA053815 Z góry dzięki za pomoc.
-
Dziwne cykanie z lewej strony silnika 1.8TFSI CJEB w Audi A4 B8
Cześć, znalazłeś przyczynę problemu ?
-
Silnik 1.8TFSI w A4 B8 gaśnie i trzęsie całą budą na zimnym
Odmę sprawdzałeś ?
-
Jaki moment dokręcania jarzma zacisku?
Dzięki za pomoc
-
Jaki moment dokręcania jarzma zacisku?
Cześć jak w tytule podesłałby ktoś jaki jest moment dokręcania jarzma do zwrotnicy przód oraz tył dla tarcz 314/300 ?
-
Problem z doborem koła dwumasowego do CJEB.
Podaj Vin
-
Wypadanie zapłonu 1.8 CJEB
Cześć, po dłuższym postoju kiedy silnik jest zimny mam kilka wypadnięć zapłonu. W kabinie czuć wtedy wyraźne drgania silnika. Wypadanie następuje w momencie schodzenia silnika z podwyższonych obrotów po odpaleniu, potem już jest wszystko w porządku. W załączniku logi. Scan-WAUZZZ8T6CA053815-20230503-2144-274540km.txt Log-WAUZZZ8T6CA053815.txt
-
Montaż haka - kilka pytań
Cześć, przymierzam się do montażu haka w poliftowej a5 2012 z fabrycznym przygotowaniem (mam 2 wentylatory na chłodnicy oraz czerwoną kostkę w bagażniku nad prawym nadkolem), gdyby ktoś mógł rozwiać kilka moich wątpliwości to byłbym wdzięczny 1. Czy ten zestaw jest odpowiedni czy może polecicie coś innego hak : Westfalia hak holowniczy Audi A5 Sportback (8TA) 2009-2016 eHaki.pl WWW.EHAKI.PL oraz wiązka Dedykowana wiązka 13 PIN Audi A5 Sportback (8TA) eHaki.pl WWW.EHAKI.PL 2. Czy dedykowana wiązka oznacza że wtyczkę z samochodu oraz od gniazda haka podpinam do modułu i na tym kończy się podłączenie czy trzeba robić dalsze przeróbki w instalacji ? 3. Odnośnie kodowań znalazłem wątek Czy dal polifta są takie same kodowania ? W polifcie nie ma sterownika STG 10 Einparkhilfe czy po prostu pomijam ten punkt czy trzeba zrobić jeszcze coś (mam czujniki z tyłu ,brak kamerki) oraz czy w sterowniku silnika jest konieczność zmiany na dwa wentylatory czy raczej powinno być już to zrobione fabrycznie? 4. Czy po całej operacji trzeba gdzieś dołożyć bezpieczniki ? Z góry będę wdzięczny za pomoc gdyby ktoś miał na sprzedaż kompletny, nowy zestaw hak (tylko wypinany) i wiązka, to również jestem zainteresowany
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
W felgę 18 cali wejdą, ABS koduje się jakoś na większe heble ?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Dzięki za odpowiedź, czyli do wymiany zaciski, jarzma ,klocki, tarcze reszta P&P? Przy 345 z przodu i 300 z tyłu nie będzie się nic działo przy hamowaniu z powodu takiej dysproporcji?
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Cześć, obecnie mam na przodzie hamulce 314/25 typ ATE tył 300 mm. Zastanawiam się nad swapem na razie tylko na przodzie. Lepiej będzie iść w 320 mm czy od razu zmienić na 345mm ?
-
Ile wtryskiwaczy ma 1.8 cjeb
Cześć tak jak w temacie, często czytam na forach że 1.8 CJEB 170km/320 nm ma 8 wtryskiwaczy. Ja w etce znalazłem ich 4 mógłby ktoś podzielić się informacją ile ich jest, najlepiej z jakimś odnośnikiem do etki. Moj vin wauzzz8t6ca053815 . Pozdrawiam
-
Jaka dmuchawa?
Ok wziąłem używkę, dzięki wszystkim za pomoc.
-
Jaka dmuchawa?
Tak też myślałem, a co sądzisz o tym valeo ?
-
Jaka dmuchawa?
Tylko problem w tym że ori to tylko używki są, i mam do wyboru używkę z przebiegu rzekomo 34k lub VALEO 884576