Treść opublikowana przez Wisnia40
-
Różnica wysokości zawieszenia
Witam, przednie amortyzatory do wymiany mam wersje s-line ale sprężyny są standardowe tak wyglada po numerach które sa na sprężynach i chciałem zapytać czy mogę założyć sprężyny od zawieszenia sportowego ,amortyzatory są z regulacja tłumienia i teraz nie wiem czy mogę tak zrobić ?
-
Różnica wysokości zawieszenia
Sprawdzałem i nie jest pęknięta może amortyzatory juz są zużyte ale przy takim przebiegu czy to możliwe auto posiada hak
-
Różnica wysokości zawieszenia
Witam już poprawione zapomniałem zmienić autko posiadam od niedawna
-
Różnica wysokości zawieszenia
Witam,posiadam a4 b9 3.0 tdi quattro tiptronic z elektroniczna regulacja amortyzatorów prawa strona auta jest niżej niż lewa jaka może być przyczyna przód prawa strona czuje jakby słabiej amortyzowało auto podczas przejazdu przez nierówności przebieg 140tys. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ok dziękuje poszukam ?
-
A4 b9
Witam, potrzebuje pomocy szukam jakiegoś warsztatu który zna się na robocie możecie polecić jakiś konkretny warsztat Bydgoszcz i okolice mogę podjechać nawet dalej tylko chodzi mi o konkretnych ludzi co wiedza co robią.Dzięki i pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich jestm nowy na forum ,mam pytanie dotyczące a4 B9 ponieważ jestem na etapie zakupu auta używanego i chciałem zapytać czy można wymienić sam ekran wyświetlacza na większy ponieważ auto które chce kupić posiada mały z tym ze ma nawigację szukałem wszędzie ale nie mogę nigdzie znaleść odp na moje pytanie mam nadzieje ze pomożecie Pozdrawiam sredecznie