Treść opublikowana przez Tommo
-
Błąd 01044
Hej potrzebuję pomocy w zakodowaniu sterownika pomógł byś ? Jestem pod nr 512413226 pozdrawiam
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Już doszedłem dzięki .
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
A resztę ? I tak muszę jechać do włącznika
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
8E0907279C takie mam mce
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
No przyczepę będę ciągał czyli co biorę zasilanie z śrub z mce ? . Szczerze mówiąc nie wiem jak poznać rodzaj mce w każdym razie nie mam auto
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Chodzi mi to czy ten dodatkowy włącznik z gniazda muszę podłączać 3 przewody 2 czerwono białe i 1 szaro biały. Moje auto nie ma modułu PCD . A i gdzie szukaj bezpiecznika 77? Tylko to mi zostało masy wpięte cany , zasilenie ze stacyjki też gniazdo bezpiecznika 27 pin uzupełniony
-
Montaż, podłączenie elektryki haka i kodowania w Audi A4 B6/B7
Hej mam parę pytań odnośnie montażu modułu odezwiesz się do mnie na nr 512413226