-
tomi123 obserwuje zawartość kodowanie klap wentylacji , środowe światło w klapie , keyless kodowanie i 2 innych
-
środowe światło w klapie
czesc czy ktos moze instalowal https://m.pl.aliexpress.com/item/1005003706075005.html?gatewayAdapt=glo2pol ? nie ma intrukcji jakiejkolwiek
-
keyless kodowanie
Podrzuci ktoś jak prawidłowo zakodować moduł 46 aby działało keyless. Kupiłem BCM2 w wersji high i z ali keyless - 4 czujniki jedna antena. Podłączyłem tylko lewą stronę bo więcej nie potrzebuję. Nie wiem jak zakodować przez ODBeleven długie kodowanie wygląda następująco : 01 34 21 00 00 20 00 E0 63 09 A0 00 04 00 88 02 13 12 00 00 80 4B 06 50 2F 04 00 00 C0 04 00 F6 00 1F 06 01 00 1F 11
-
System Keyless w A4 B9
ok ale rozumiem to nie wersja highline i nie podlacze entry?
-
System Keyless w A4 B9
a jest napisane BCM2
-
System Keyless w A4 B9
- System Keyless w A4 B9
ja mam tn 8W1907064AL- rozmiem ,ze przy zakladaniu entry modol nalezy zmienic?- Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
hej pomoże ktoś : WAUZZZF40LA043325- kodowanie klap wentylacji
cześć,\ może orientuje się ktoś czy przez odb2 można zakodować klapy wentylacji? np aby klapy z pod foteli otwierały się po ustawieniu nawiewu na klate - System Keyless w A4 B9
tomi123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta