-
Katalizator A4 B8 (2012) benzyna.
Tak z czystej ciekawości ile ?
-
Katalizator A4 B8 (2012) benzyna.
Tak temperatura była odpowiednia a silnik nie bierze dużo oleju przemo dedykowane katy... powiesz coś więcej ?
-
Katalizator A4 B8 (2012) benzyna.
Też się zastanawiałem nad zamiennikiem .. i nad używanym.... tylko właśnie ... czy oba dadzą pewność że będą chodzić jak należy ... Wpisałem w allegro mój nr i pyk... nie ma nic...
-
Rado-uk obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Katalizator A4 B8 (2012) benzyna. i Audi a4 b8 2012 1.8 TFSI błedy
-
Katalizator A4 B8 (2012) benzyna.
Witajcie ! Może ktoś pomoże. Moje autko nie przeszło emisji spalin co się później okazało katalizator jest dupnięty... kod : 8KO131701AR Prosił bym was gdzie można dostać nowy ? I ew. Jaka by była cena ? Z góry dzięki !
-
Audi a4 b8 2012 1.8 TFSI błedy
Witam serdecznie. Posiadam auto od 3 tygodni i nie moge uporac sie z jednym problemem. (Auto bezyna) Mianowicie czasami na zimnym silniku wyskakuje mi na desce informacja o nie przekraczaniu 4 tys. Obrotow i auto automatycznie traci moc. Po osiagnieciu temperatury (do polowy) i po wylaczeniu i wlaczeniu silnika blad sie automatycznie kasuje. Wymienialem w nim olej, filtry oleju/powietrza(stary byl czysciutki) / swiece Podlaczylem go pod komputer i pokazalo pare bledow. Prosil bym o rady.. wy znacie sie lepiej z gory wielkie dzieki za pomoc. W zalacznikach konkretne kody bledow oraz blad na desce
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko! Od około miesiąca stałem sie posiadaczem A4(rki) rocznik 2012 (anglik). Szczerze mimo przebiegu 130 tys. (mile) jestem bardzo zadowolony. Wierze że w razie jakichkolwiek problemów znajdę u was pomocna dłoń. Pozdrawiam Serdecznie !
Rado-uk
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta