Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklass

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklass

  1. A jak bym chciał ustawić 4 tryb jazdy (individual) to też tam jest taka opcja??
  2. Dobra działa wszystko!! Zdublowane miałem...Chłopie jesteś wielki.!!! Wielkie dzięki za pomoc.! Podaj blik to ci podeślę na jakąś flache za te robotę!!
  3. to wszystko w mojej sprawie?? czy tego parktronika da rade jeszcze...??
  4. Jakim cudem trzeba teraz zmieniać opcje których totalnie nie ruszałem??
  5. aha i widzę że jeszcze parkowania nie da się ustawiać.....
  6. kurde to cos nie zaladowalo wklejam wszystkie carmenuoperation
  7. Zegarek działa ale dalej brak opcji ustawienia klimatyzacji
  8. jak się wstawia zdjęcia tutaj??
  9. Tak grzebałem, chciałem ustawić test akumulatora i sie wysypało. tak 3 strefowa bo z przodu i styłu nawiewy
  10. Witam. Pomoże ktoś ustawić w green menu zegarek i panel ustawienia klimatyzaji??
  11. miklass odpowiedział(a) na marcelinho temat w 2.0TDI
    I jak kolego rozwiązałeś ten problem???
  12. miklass odpowiedział(a) na miklass temat w 2.0TDI
    biało niebieski wydaje mi sie.... ale czuć 100% ze to olej nie nie przybywa
  13. miklass odpowiedział(a) na miklass temat w 2.0TDI
    samochód normalnie przyspiesza nie wydaje mi się żeby był zapchany, czy coś nie kopci z rana nie kopci przy butowaniu nic!! ale jak wypala dpf to strasznie puszcza chmurę biało -niebieski kolor i wyraźnie czuć olej. Wydaje mi się tylko że za dużo pali... ale pewnie te samochody tak maja Może turbo puszcza olej?? ale to chyba by cały czas kopcił
  14. miklass odpowiedział(a) na miklass temat w 2.0TDI
    Na wolnych obrotach na postoju ,zaraz po procedurze wypalania mam 3 hpa Przy 2500 nie sprawdzałem szczerze mówiąc
  15. miklass odpowiedział(a) na miklass temat w 2.0TDI
    hmm nie wiem jestem właścicielem od kilku miesięcy....To mógł każdy wyzerować np VCDS?? czy serwis?? To o czymś Zle świadczy???
  16. miklass odpowiedział(a) na miklass temat w 2.0TDI
    250 +
  17. miklass odpowiedział(a) na miklass temat w 2.0TDI
    zawartosc popiołu w oleju 0.01l obliczona masa sadzy 5.63g
  18. miklass odpowiedział(a) na miklass temat w 2.0TDI
    a4 b8 lift Właśnie uzupełniłem
  19. miklass opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam serdecznie. zauważyłem ostatnio ze podczas wypalania dpfa samochód mocno kopci, w dodatku mocno czuć olejem. Co to może być??Dodam ze samochód nie puścił nigdy nawet dymka...
  20. Problem rozwiązany kolego???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.