Treść opublikowana przez miklass
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
A jak bym chciał ustawić 4 tryb jazdy (individual) to też tam jest taka opcja??
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
Dobra działa wszystko!! Zdublowane miałem...Chłopie jesteś wielki.!!! Wielkie dzięki za pomoc.! Podaj blik to ci podeślę na jakąś flache za te robotę!!
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
Niestety ale nie działa
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
to wszystko w mojej sprawie?? czy tego parktronika da rade jeszcze...??
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
tak
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
Jakim cudem trzeba teraz zmieniać opcje których totalnie nie ruszałem??
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
aha i widzę że jeszcze parkowania nie da się ustawiać.....
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
-
Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
- Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
tak nie wysylalem??- Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
- Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
- Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
jak się wstawia zdjęcia tutaj??- Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
Tak grzebałem, chciałem ustawić test akumulatora i sie wysypało. tak 3 strefowa bo z przodu i styłu nawiewy- Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g
Witam. Pomoże ktoś ustawić w green menu zegarek i panel ustawienia klimatyzaji??- Czujnik ciśnienia oleju
I jak kolego rozwiązałeś ten problem???- Kopci przy wypalaniu dpf
biało niebieski wydaje mi sie.... ale czuć 100% ze to olej nie nie przybywa- Kopci przy wypalaniu dpf
samochód normalnie przyspiesza nie wydaje mi się żeby był zapchany, czy coś nie kopci z rana nie kopci przy butowaniu nic!! ale jak wypala dpf to strasznie puszcza chmurę biało -niebieski kolor i wyraźnie czuć olej. Wydaje mi się tylko że za dużo pali... ale pewnie te samochody tak maja Może turbo puszcza olej?? ale to chyba by cały czas kopcił- Kopci przy wypalaniu dpf
Na wolnych obrotach na postoju ,zaraz po procedurze wypalania mam 3 hpa Przy 2500 nie sprawdzałem szczerze mówiąc- Kopci przy wypalaniu dpf
hmm nie wiem jestem właścicielem od kilku miesięcy....To mógł każdy wyzerować np VCDS?? czy serwis?? To o czymś Zle świadczy???- Kopci przy wypalaniu dpf
- Kopci przy wypalaniu dpf
zawartosc popiołu w oleju 0.01l obliczona masa sadzy 5.63g- Kopci przy wypalaniu dpf
a4 b8 lift Właśnie uzupełniłem- Kopci przy wypalaniu dpf
Witam serdecznie. zauważyłem ostatnio ze podczas wypalania dpfa samochód mocno kopci, w dodatku mocno czuć olejem. Co to może być??Dodam ze samochód nie puścił nigdy nawet dymka...- Kontrolka świateł mijania
Problem rozwiązany kolego??? - Brak Ustawień Klimtyzacji i brak zegara w MMI 3g