-
[B5 ACK] Gaśnie przy hamowaniu
Mam problem przy chamowaniu lub jak skrecam tzn jak jest obciazony uklad wspomagania auto spada z obrotów a czsem tez gasnie ? coz za problem jest? silnik 2.8 automat naped na 4 kola prosze oilnie o porade GRANGE1
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
dzieki juz mialem odpuscic hehe
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
zatem pomysle jeszcze :> pozdrawiam
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
he a slyszalem ze 250 za osobe a wogóle to w dwie sie wybieram
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
witam czy moge sie jaszcze zapisac i jak to zrobic? pozdrawiam Grange1
-
[B5 ACK] Dziwny dźwięk dochodzi z tyłu, co to może być?
dzieki koledzy napisze co kupilem i jak po wymianie , wizyta u mechanika we wtorek pozdr.[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 12:47_________________________________________________Witam zapodalem lozysko SKF koszt 150 + koszt wymiany 80 pomoglo ,juz nic nie wyje autko chodzi ok pozdrawiam
-
[B5 ACK] Dziwny dźwięk dochodzi z tyłu, co to może być?
dzieki za sugestie a ile dales za lozysko bo rozpietosc cen jest od 60 do 250 pln ?? co warto kupic? SKF chyba jest ok ? kosztuje 150 pozdr
-
[B5 ACK] Dziwny dźwięk dochodzi z tyłu, co to może być?
Witam U mnie podobne problemy wyje z tyłu auta z tym ze dzwiek dochodzi bardziej z tylnego koła prawego ,dzis byłem u mechanika stwierdził po ogledzinach ze to najprawdopodobniej łozysko . Za tydzien bede wymieniał napisze co i jak. jak ktos juz cos wie niech pisze.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
WITAM KIEDY SPOT??? [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 00:37_________________________________________________PROBLEM MAM TAKI MALY CZAKI MASZ JAKIES DOJSCIA DO CZESCI ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok pogadamy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzieki z link. zgadza sie to byl on hehe coż fajny ma wypas auta z jego roku nie mialy tej kierownicy,ciekawe czy kierownica z esy pasowalaby na moj klin joz dawno mialem zamiar kupic i przelozyc .musze z nim pogadac na temat danych technicznych.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wlasnie zwrócilem uwage na rury wydechoew i znaczek klubu myslalem ze tez masz silnik2.8 nawet zonie skomentowalem . a Ty nie masz oznaczenia silnika z tylu zgadza sie???[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________a i bylo to przy wyjezdzie z parkingu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
NAPISALEM CI NA PRIV Teraz bardziej elektryk sie przyda. znasz jakiegos do tempomatu i rozrusznika a konkretnie bendix pada. wyciek ze wspomagania zkliwiduje w ramach gwarancji po ostatniej wymianieplynu zle zacisniete opaski chyba. [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________a ty czaki jaki kolor auta? masz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
OK niech wpadnie ten gosc od lalek znajomych hehe ...pogadamy , zboczymy ..z drogi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
będe nspewno na najblizszym spocie ..ale co MC roz .... !!! Ndal tam spoty???
GRANGE1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta