Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GRANGE1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam problem przy chamowaniu lub jak skrecam tzn jak jest obciazony uklad wspomagania auto spada z obrotów a czsem tez gasnie ? coz za problem jest? silnik 2.8 automat naped na 4 kola prosze oilnie o porade GRANGE1
  2. dzieki juz mialem odpuscic hehe
  3. zatem pomysle jeszcze :> pozdrawiam
  4. he a slyszalem ze 250 za osobe a wogóle to w dwie sie wybieram
  5. witam czy moge sie jaszcze zapisac i jak to zrobic? pozdrawiam Grange1
  6. dzieki koledzy napisze co kupilem i jak po wymianie , wizyta u mechanika we wtorek pozdr.[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 12:47_________________________________________________Witam zapodalem lozysko SKF koszt 150 + koszt wymiany 80 pomoglo ,juz nic nie wyje autko chodzi ok pozdrawiam
  7. dzieki za sugestie a ile dales za lozysko bo rozpietosc cen jest od 60 do 250 pln ?? co warto kupic? SKF chyba jest ok ? kosztuje 150 pozdr
  8. Witam U mnie podobne problemy wyje z tyłu auta z tym ze dzwiek dochodzi bardziej z tylnego koła prawego ,dzis byłem u mechanika stwierdził po ogledzinach ze to najprawdopodobniej łozysko . Za tydzien bede wymieniał napisze co i jak. jak ktos juz cos wie niech pisze.
  9. WITAM KIEDY SPOT??? [br]Dopisany: 16 Luty 2010, 00:37_________________________________________________PROBLEM MAM TAKI MALY CZAKI MASZ JAKIES DOJSCIA DO CZESCI ?
  10. dzieki z link. zgadza sie to byl on hehe coż fajny ma wypas auta z jego roku nie mialy tej kierownicy,ciekawe czy kierownica z esy pasowalaby na moj klin joz dawno mialem zamiar kupic i przelozyc .musze z nim pogadac na temat danych technicznych.
  11. wlasnie zwrócilem uwage na rury wydechoew i znaczek klubu myslalem ze tez masz silnik2.8 nawet zonie skomentowalem . a Ty nie masz oznaczenia silnika z tylu zgadza sie???[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 21:01_________________________________________________a i bylo to przy wyjezdzie z parkingu
  12. NAPISALEM CI NA PRIV Teraz bardziej elektryk sie przyda. znasz jakiegos do tempomatu i rozrusznika a konkretnie bendix pada. wyciek ze wspomagania zkliwiduje w ramach gwarancji po ostatniej wymianieplynu zle zacisniete opaski chyba. [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________a ty czaki jaki kolor auta? masz
  13. OK niech wpadnie ten gosc od lalek znajomych hehe ...pogadamy , zboczymy ..z drogi
  14. będe nspewno na najblizszym spocie ..ale co MC roz .... !!! Ndal tam spoty???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.