Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audibex

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Audibex

  1. Taki dźwięk był? AUD-20230321-WA0002.mp4
  2. Audibex odpowiedział(a) na Audibex temat w 1.8T
    Aktualizacja nie pomogło. 2tyg temu wymieniłem napinacz łańcuch i skrzynie na używana teraz wystepuje taki dźwięk AUD-20230321-WA0002.mp4
  3. Audibex odpowiedział(a) na Audibex temat w 1.8T
    Dokładnie o ten dźwięk mi chodzi przy przyspieszaniu wystepuje też auto ma mniej mocy. Czy to skrzynia tak daje? AUD-20221219-WA0005.mp4
  4. Audibex odpowiedział(a) na Audibex temat w 1.8T
    Ten dźwięk słychać po stronie kolektora ssącego. Łańcuszek ma wpływ na moc oraz mógłby wpływać na płynność ruszania? Ogólnie silnik po dodaniu gazu chodzi jak by byl obciążony.
  5. Audibex opublikował(a) temat w 1.8T
    received_3303050990023618.mp4 Witam pojawił sie dziwny dźwięk silnika. Dźwięk na rozgrzanym
  6. 20221114_172249_2.mp4 20221114_172249_1.mp4
  7. U mnie taki dźwięk wystepuje 20221112_114846_2.mp4 20221112_114846_1.mp4
  8. Doszedł ktoś co to było?
  9. Audibex odpowiedział(a) na Audibex temat w 1.8T
    Dopiero zobaczyłem opony dokładnie i mam dwa guzy na tej właśnie stronie zmienię opony zobaczę czy pomoże
  10. Audibex odpowiedział(a) na Audibex temat w 1.8T
    Właśnie nie wiem czy to skrzynia wszystko ładnie chodzi zmniejszyłem ciśnienie w oponach bo było 2.8 to ten dźwięk dopiero przy 110kmh się pojawia.. dźwięk wydobywa się tak jakby po stronie filtra powietrza od strony pasazera na postoju jedynie dudni przy filtrze powietrza i wibruje na jałowym biegu
  11. Audibex odpowiedział(a) na Audibex temat w 1.8T
    Byłem dziś u mechanika i mówi że skrzynia wyje najgorzej na 5biegu przy 2.5tys obrotach na 6 w sumie też na 4 zaczyna
  12. Audibex opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam problem w granicach 90km/h przy dodawaniu i puszczeniu gazu auto buczy i gwiżdże po za tym z autem nie ma żadnego problemu YouCut_20220622_201421446.mp4 aczkolwiek jest to mocno irytujące. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.