Soltys93

• Paliwo

Osiągnięcia Soltys93

Reputacja

1. Witam, Posiadam audi A4B7 z 2008r. Mam w nim fabryczne radio Audi Chorus. Myślałem nad zaimplementowaniem emulatora lub kostki bluetooth ale bardzo mnie ciekawi co to za wejście ukryte jest w schowku. Szukałem na forum ale wszędzie pokazuje MMI ktore wygląda mi na bardziej rozbudowane niż posiadane przeze mnie. Myślałem że to wyjscie typu Ipod ale nie pasuje. Ktoś może coś więcej na ten temat powiedzieć? Nigdy nie rozbierałem radia i nie bardzo wiem jak to się robi, więc liczylem że tam się podepnę i będzie działać jak zmieniarka. Mój chorus nie jest na kasety. Jest to wersja troszke bardziej rozbudowana z CD.
  2. Jestem posiadaczem audi a4b7 i jiz nie raz trafiłem na tę stronę. Nadszedł czas by dołączyć do społeczności Audi ?