-
Kuba_aaaa obserwuje zawartość Czy te koła będą bardzo wystawały poza obrys auta? , Czy warto kupić ten wydech? , Wydech i 1 inny
-
Czy warto kupić ten wydech?
Mam zamiar przerabiać wydech u pewnej osoby i okazało się że w mój jest zbyt słabym stanie na cokolwiek fakt naprawdę wygląda słabo korozja,ledwo się trzyma Zamierzam kupić który był by bardziej sensowny i chciałem zapytać czy ktoś z was wie coś o tym wydechu i miał z nim doczynienia i czy w ogóle jest sens kupowania czegoś takiego chodzi mi o materiały i trwałość Link poniżej allegro.pl ALLEGRO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Wydech
miał bym pytanie do was posiadam a4 b7 1.8t bez quattro i zamierzam kupić używany cały wydech czy pod ten samochód podejdzie wydech z innego modelu np 2.0t , czy tylko i wyłącznie z modelu który posiadam ?
-
Felgi 18 czy 19 B7
Tak 8.5j a co w takim razie musiał bym zrobić żeby ten zestaw pasował i nie przybierał?
-
Czy te koła będą bardzo wystawały poza obrys auta?
Co to dokładnie było robione? Bo nie znam do końca znaczenia słowa camber
-
Felgi 18 czy 19 B7
U mnie zawieszenie sline i zastanawiam się nad r19 et30 opona 235 35 i bym zapytal czy wszystko będzie git nie będzie coś tarło obcieralo? Oczywiście a4b7
-
Czy te koła będą bardzo wystawały poza obrys auta?
A jak jechałeś w kilku lub ja dziurach czy zakrętach ostrych? A mówiąc o oponie co masz na myśli?
-
Czy te koła będą bardzo wystawały poza obrys auta?
A jaka szerokość felgi masz? Bo też mówisz o r18 a właśnie zastanawia mnie temat r19 w tym samochodzie i ciekawy jestem czy na 19 nie było by jeszcze gorzej
-
Czy te koła będą bardzo wystawały poza obrys auta?
Mam pytanie, posiadam a4 b7 avant i zawieszenie sline i czy felgi r19 et30 8.5j z opona 235 35 nie będą obierały i tarły w tym aucie? Sprzedawca pisze ze wcześniej jeździły w turanie
Kuba_aaaa
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta