-
Wgrywanie polskiego MMI
Gdzie można kupić aktualizacje na kartę sd ?
-
Wgrywanie polskiego MMI
Reset mmi nic nie pomaga
-
Wgrywanie polskiego MMI
Nie aktualizowałem
-
Wgrywanie polskiego MMI
Witam zrobiłem tak jak pokazałeś błąd skasowany , po tym wyskoczył 16367 błąd w pamięci flash ROM 014 wadliwy sporadyczny co można zrobić?
-
Wgrywanie polskiego MMI
Ok dziękuję zrobię tak jak pokazałeś jeszcze raz dzięki
-
Wgrywanie polskiego MMI
Nie mam można w ten sposób coś uszkodzić?
-
Wgrywanie polskiego MMI
Przepraszam że nie odpowiadałem nigdzie nie zapisywałem kodowań ale internecie jest jak skasować ten błąd trzeba wejść w zielone menu i w car podnieść wszystkie wartości o jeden zresetować mmi następnie jeszcze raz wejść obniżyć wszystkie wartości reset mmi i podobno błąd da się skasować jak znajdę czas to spróbuję tak zrobić i zobaczymy
-
Marco76 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Wgrywanie polskiego MMI
Kolego Muskel 1 czy mógłbyś mi pomóc wyskoczył mi błąd 03157 wyczytałem że to jest od złego kodowania czy mógłbyś mi w jakiś sposób pomóc
-
Czy po usunięciu trzeb wyprogramować DPF?
Zamiennik jest lepszy! (sprawdzone)
-
Czy po usunięciu trzeb wyprogramować DPF?
Czujnik nowy z adaptacją a używany DPF kupisz wypiezesz dasz 1000 pranie 700 i co dalej niewiadomo!!!
-
Czy po usunięciu trzeb wyprogramować DPF?
Przepraszam uzupełniam a4/b8 cagb 360k przebiegu, nigdy nie miałem problemu z wypalaniem DPF aż do momentu kiedy zatankowałem lewe paliwo i zaczęły się problemy kiedy przestał wypalać bo był już tak zarypany, chciałem go dać do prania ale po wymontowaniu po prostu wysypał się prawdopodobnie a) że starości ,b) od temperatury a po wymianie na nowy zamiennik było dobrze przez pół roku i zaczął wypalać coraz częściej aż do ponownego zawalenia auto było kontrolowane na bieżąco i wszystkie parametry w normie ,ale wydaje mi się że te zamienniki to jakaś lipa i dlatego zastanawiam się co z tym robić bo co pół roku wyciągać go i prac to się mija z celem i finansami pranie kosztuje 700 zł to co byście zrobili? jak kogoś uraziłem to przepraszam
-
Czy po usunięciu trzeb wyprogramować DPF?
Wstawiłem nowy ale nie oryginalny i pewnie jest różnica w jakości ale na oryginalny mnie niestać ponad 10 k a zamiennik to jakaś d*pa i tyle a pisząc że się wysypał to dosłownie się wysypał
-
Czy po usunięciu trzeb wyprogramować DPF?
Po usunięciu dpf trzeba go wyprogramowac bo sterownik będzie chciał go wypalać a dopalanie bez DPF może się żle skończyć paliwo w oleju i silnik dostaje po d*pie wysoka temperatura spalin
-
Czy po usunięciu trzeb wyprogramować DPF?
Jak orginał szlak trafił!!! to nie było co regenerować i wyjście jest takie albo kupujesz nowy albo wycinasz chyba że można coś innego zrobić?
-
Czy po usunięciu trzeb wyprogramować DPF?
Kolego oryginalny DPF się wysypał a oryginalny film w serwisie kosztuje 10600 zł jak nie wierzysz to sprawdź zadzwoń co byś zrobiła na moim miejscu