-
Problem z gaśnieciem silnika na ciepłym
Ok, sprawdzę i dam znać co i jak
-
Problem z gaśnieciem silnika na ciepłym
Muszę sprawdzić, ale zaczęło się od tego że gasł przy przełączaniu na gaz, po wymianie u gazownika wtrysków na gazie jest ok, a zaczął się problem na benzynie przy ciepłym silniku
-
MatiAudi 123 obserwuje zawartość Grzeją się plastiki od strony kierowcy i Problem z gaśnieciem silnika na ciepłym
-
Problem z gaśnieciem silnika na ciepłym
Witam, mam problem w audi a4b7 1.8t z gasnieciem silnika na ciepłym od razu po odpaleniu. Jak odpalę silnik i przytrzymam silnik na obrotach wtedy jest ok, co może być tego przyczyną, wymieniłem świece ale to nic nie dało. Pozdrawiam
-
Grzeją się plastiki od strony kierowcy
Witam, jak zrobiło się ciepło na dworze zauważyłem, poczułem że w moim audi grzeją się plastiki przy nogach od strony kierowcy. Dodam że z klapy klimatyzacji leci takie powietrze jakie ustawie więc wydaje mi się że jest to ok, czy to może być problem przez jakoś nieszczelnosc w klimie? Czy po prostu mechanik który w listopadzie wymieniał mi węża wspomagania i to wszytko tam rozbierał, coś źle złożył. Możecie coś doradzić? Czy pod tymi plastikami powinna być jakaś gąbka uszczelniającą czy coś w tym stylu. Pozdrawiam
-
Wycie w układzie wspomagania przy dodawaniu gazu i kręceniu kierownicą. Filmik
Jak na razie nie doszedłem co jest przyczyną tego wycia z układu, ale znowu mam drobinki w układzie i kierownica mi ciężej chodzi, możliwe jest ze złe zregenerowali pompe??
-
Włączająca się kontrolka ciśnienia oleju
W czwartek zmieniłem olej, filtr i zrobiłem płukanie układu. Przez weekend zrobiłem jakieś 400 km i kontrolka ciśnienia już się nie zaświeca. Pozdrawiam
-
Wycie w układzie wspomagania przy dodawaniu gazu i kręceniu kierownicą. Filmik
W przyszły poniedziałek jede na reklamację do mechanika, mają rozebrać i sprawdzić jeszcze raz co się dzieje, bo przed tym jak strzeliły węże było wszystko ok, więc po ich naprawie jest problem. Jak będę wiedział co i jak to napisze.
-
Wycie w układzie wspomagania przy dodawaniu gazu i kręceniu kierownicą. Filmik
Teraz jest czerwony płyn plany do układu
-
Wycie w układzie wspomagania przy dodawaniu gazu i kręceniu kierownicą. Filmik
Przy wymienianiu przewodów był płukany układ i wlany zielony płyn. Przy regeneracji pompy też był płukany układ i wlany czerwony płyn bo stwierdzili że do tego samochodu powinien być czerwony. Firmy nie znam. Znalazłem wczoraj podobny temat daje linki: W opisie jest link do forum.
-
Wycie w układzie wspomagania przy dodawaniu gazu i kręceniu kierownicą. Filmik
Tak i jeszcze kilka elementów, z tego co pamiętam jeszcze była wymieniona śruba ze środka.
-
Wycie w układzie wspomagania przy dodawaniu gazu i kręceniu kierownicą. Filmik
To magiel może tak wyć? Pompa była regenerowana w zakładzie który tylko się tym zajmuje, mechanik który zajmował się moim samochodem pokazał mi przy odbiorze co było wymienione w pompie, elementów było dosyć sporo. W piątek jadę na reklamację zobaczymy co powiedzą.
-
Włączająca się kontrolka ciśnienia oleju
ok dzięki za odpowiedz
-
Włączająca się kontrolka ciśnienia oleju
A jeśli chodzi o zdjęcie miski olejowej w audi a4 b7 1.8t tam faktycznie trzeba podwieszać silnik żeby wyciągnąć miskę ??
-
Włączająca się kontrolka ciśnienia oleju
Czyli wychodzi na to że to będzie długi i drogi proces żeby dowiedzieć się co jest nie tak z tym ciśnieniem.
-
Włączająca się kontrolka ciśnienia oleju
To co najlepiej żebym teraz zrobił z tym samochodem?? dać do mechanika żeby rozbierał silnik i po kolei patrzył co jest przyczyną ?? Czy uszkodzony filtr oleju nie ma wpływu na ciśnienie oleju ??
MatiAudi 123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta