Witam, otóż czeka mnie wymiana 2 poduszek silnika i po wstępnym sprawdzeniu na kanale mam zagwostkę, gdyż od dołu wygląda na to że z kanału nie da rady odkręcić górnych nakrętek, więc pytanie moje brzmi czy wymieniał je kiedyś ktoś i może mi doradzić od której strony najlepiej się do tego zabrać ?
Pozdrawiam i czekam na pomoc
Siemano wszystkim , jestem tutaj nowy i mam nadzieje że dowiem się tutaj czegoś na temat ulepszenia mojej furki
CZĘSTOCHOWA
Pod machą siedzi 1.9 TDI stock 130 KM świeżo po remoncie