Jeszcze raz ci dziękuję. temat ogarnięty . Faktycznie bezpiecznik...
jak masz dojście do takich danych to proszę sprawdź mi jeszcze który bezpiecznik jest od pompki B cieczy chłodzącej . to jest dodatkowa pompka od chłodnicy EGR . . Zamówiłem już nową kostkę i ją wymienię ale w razie co to bym miał już zciągę.
Mam nadzieję że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć. Pozdrawiam
Witam potrzebowałbym schemat instalacji silnika do mojej audi a4 b8 2,0 tdi kod silnika CJCB 2013r
mam problem z czujnikiem temperatury i poziomu oleju. stopiły się piny 1 i 2 . Wymieniłem kostkę i czujnik a nadal jest błąd w sterowniku.
jak by ktoś miał taki schemat z opisami to bym był bardzo wdzięczny