Treść opublikowana przez Tulistworek
-
DPF/Modul komfortu
Przebieg to 232k, przez pewien okres jeździłem w mieście to sie wypalal co 300km, a teraz na autostradzie duzo jezdze i nawet nie widze zeby dpf sie wypalal. Reszty skanu bledow nie wrzuce niestety bo kolega zajety dzis jest. Ale w aucie wszystko dziala tylko sie zdziwilem ze wysypalo tyle bledow
-
DPF/Modul komfortu
- DPF/Modul komfortu
Witam mam pytanie, czy parametry dpfa są dobre? Również kolega podłączył mi wczoraj vcds i pokazało z 15 błędów typu blad lewego kierunkowskazu, blad klimatyzacji a wszystko dziala, czy to jest problem zawilgocenia/zalania modułu komfortu? Dodam ze zerwałem osłone lewą podwozia pod kierowca i czy tamtedy mogla sie dostac woda?- Fis
Witam, zgasł mi FIS wczoraj już 3 raz. Ostatnie 2 razy jak gasł to po kilku dniach znów wracał do żywych. Tym razem odczytalem błąd i jest to błąd 03157 - Functionality limited due to Communications. Czy jestem zmuszony kupić cały nowy licznik czy jak to wyglada?- Co to jest na żarnikach d3s xenon cool blue?
Zdjęcie z bliska zaraz obok lampy, chodzi o te kółó, pierwsze zdjecie w srodku lampy cos takiego jest a drugie na pudelku 5cm od lampy- Co to jest na żarnikach d3s xenon cool blue?
- Wymiana żarnika D3S w A4 B8
Obojętnie skąd, allegro? Czy lepiej z tej głównej strony OSRAM?- Wymiana żarnika D3S w A4 B8
Skąd najlepiej zamówić te żarniki? Widziałem na grupie na facebook, że ktoś polecał te czerwone. Tych niebieskich to jest 600zl za sztuke czy 2?- Wymiana żarnika D3S w A4 B8
Witam, wczoraj spalił mi się żarnik w lampie. Mógłby ktoś polecić jakie żarniki kupić? najlepiej jakieś z górnej półki, nie te po 80zl na allegro.- fis
Wczoraj jeździłem i się normalnie odpalił lecz po kilku km znów zgasł, tak 2 razy się stało, dopiero jutro odczytam bledy na vcds. Dziwne to jakby cos nie łączyło- fis
W poniedziałek pojadę do mechanika i wrzucę, czytałem na jakimś forum, że komuś po 5 dniach znów zaczął działać.- fis
Witam, wczoraj po jakiś 3km zgasł mi fis(kolorowy) i zaczęło pikać, po zgaszeniu i odpaleniu nic nie dało. Słychać jakiś dźwięk teraz od strony zegarów. Czeka mnie wymiana fisu? jak to wygląda, cały licznik z zegarami do wymiany?- Czujnik temperatury DPF
- Czujnik temperatury DPF
Dzisiaj wyskoczył mi błąd czujnika temperatury DPF-a. Po sprawdzeniu jest to czujnik schowany, aby się dostać do niego trzeba od dołu się zabierać za to. Mechanik mi skasował ten błąd. Jak raz się pojawił to znaczy ze już do wymiany? Kazał mi obserwować i że "może" działać dalej ale jak się wyświetli jeszcze raz to do wymiany a on kosztuje 500zł. Jest szansa ze bedzie dzialal dalej czy lepiej odrazu wymienic?- Wymiana lampy przedniej
Tzn one się same poziomują po odpaleniu schodzą na dół i do góry, to tez trzeba jakos ustawić?- Wymiana lampy przedniej
A4B8 2011r przedlift Xenon nieskrętny- Wymiana lampy przedniej
Witam, kupiłem lampę używaną ponieważ stara zbiła się poprzez uderzenie w sarnę. Moje pytanie to czy samemu się pchać i wymieniać czy dać do mechanika? Trzeba to jakoś przekodować czy po prostu wymiana? Jak wyciągnąć lampę to już patrzyłem- Lampa przednia
Ostatnio miałem nie przyjemną sytuacje, uderzenie sarny. Klosz w lampie pękł i prawdopodobnie uchwyty jakieś się złamały bo lampą można trochę poruszać. Pytanie skąd najlepiej kupić nową lampe? Pasek led niebieski- Pobór oleju
Witam jestem jestes posiadaczem A4b8 2011r 2.0l 143km CAGA. Wymieniłem olej przy przebiegu 231 600km na valvoline 5w 30, na mmi pokazywało 3/4 pomiędzy max a minimum. Dzisiaj przy przebiegu 239 200km wyświetliło mi aby dolać 1l oleju. Czym może być spowodowany pobór oleju? Czy to są w miare akceptowalne ilości poboru oleju, chodź czytałem to diesle nie powinny brać oleju. Z góry dziękuje za pomoc- ESP/ASR
Witam. Przychodzę z pytaniem o kontrolę trakcji, chciałbym ją wyłączyć lecz nie można? Przytrzymuje przycisk przez ponad 3 sekundy albo i więcej i nic. Może być coś zepsute? - DPF/Modul komfortu